bugün

başarısızlık sonunda kendine ve karşı cinse olan güvenme duygusunu yitirmek, bunun sonunca bir daha aşık olamamak.
uzun bir birliktelik sonrası gelen ayrılıkla birlikte oluşan hissiyattır.
zamanla; beklemediği bir zamanda karşısına çıkan en sıcakkanlı insanla düzelebilecek durum
güvensizlik gelir hemen başta tabii buna sebeb olarak, aslında herkes aynı değildir ama inancını yitirir insan bir kaç kişi den böyle kötü tecrübeler yaşayınca, sonrası aşık olamamak gibi büyük bir sorun ve kayıpla sonuçlanır. ama yine de umutlarınızı tüketmeseniz daha iyidir belli mi olur hayat sürprizlerle dolu, yine de diyelim şu sözü, herkes de aynı değildir.
bunu söyleyen ve bu durumdan yakınan kişinin yirmi beş yaşının altında olması kuvvetle muhtemeldir.
insanı çok fena sinirlendirip gerebilitesi olan bi laf. lan oğlum daha ne gördün daha diye bağırasım gelir. bir iki yaşanmışlıktan sonra triplere girmeler falan, nedir yani.
ardından sevişme yetisini kazanmayı getirir.
aşkı bel altında arayan bir kaç erkekle karşılaştıktan sonra içine girilen psikolojik travma.
evet sanırım tam şuanda bu noktadayım.bunu farkedelı baya olmasına ragmen yok ya benim şeyliğimdir yoksa aşık olurum yıne düşüncelerındeydım hep. ama ciddi anlamda brad pitt gelse 'tipi iyi ama cık olmaz' modundayım. ne kımseyı sevebılıyor ne guvenebılıyor ne de begenıyorum.artık çok mu artistim bilemedim.burnum mu havada acaba ? kıçım mı kalktı? her ne haltsa artık düzelme umuduylayım.
Güven duygusunun defalarca hiçe sayılarak birbiri ardına yüzüne saatte 130 km/hız ile vurulması.