bugün

çölde su içmemeye benzer. biraz daha yanmaya ihtiyacı vardır.
orta yaşlarda cinsel soğukluklar ortaya çıkabilir ve eşinin gözü dışarı kayabilir.
bu durumda pek helal olunacak durum değildir.
tedbiri elden bırakmayıp , kolay lokma olmadığını gösteren kızdır.
aşk , psikolojik geçici bir rahatsızlıktır. bu ruh halinde olan bir kız kesinlikle sevgilisiyle sevişir .. aklı başında olmadığı için .
kızlığını kocasına saklayan kız.
helallik istenecek kızdır. *hemen her kızda olması gereken bir şeydir. zira kimse kız kardeşinin ya da evlendiği karısının bekarlığında her zaman bu şekilde olmasını ister*. fakat egoist erkek tutumu, malesef çakışmalar yaratmaktadır. * *
aşkın yalnızca cinsel etkileşimden ibaret olmadığını, çok asil bir duygu olduğunu kavramış kızdır.
- hande niye sevişmiyoruz ya?
+ e murat'a aşığım ben diyorum ya!
- e tamam seviş işte..
+ hey allahım selim gerizekalı mısın?
- anlamıyorum..
aşık oldu, tamam.
sevişti de, güzel.
ama memelerden çok öptürmüyor, kikirdiyor, huylanıyorsa..
bu da can sıkıcı bi şey bak mesela..
"aşığım" demiştir, "sevişmek istiyorum" değil.

tanım: yanlış anlaşılan kızdır.
karşıdakinin niyetini tam olarak kestirememiş kız olabilir. kullanıp terkedilmekten korkuyo olabilir. ama genelde sevişicekleri varsa bunların korkmuyolar terkedilmekten. gönlünce yaşıyorlar ve bizde onlara orospu, fahişe gibi sıfatlar takmıyoruz. çunku o bekareti kafasına takmayan, kendine güvenen, bilinçli bir kız. zaten genelde de kullanıp atmıyoruz boylelerını saygımızdan dolayı. ama sevişmeyince bazen kızdırıyolar bizi. anlam veremıyoruz neden bu kadar kastıklarına. omrumuzun sonuna kadar sinemaya gidip mısır mı yicez e be sevgili. senin canın hiçmi çekmez bana dokunmak, öpmek, okşamak, gece koynumda yatmak. istemiyorsa eğer ''bu nasıl aşk ulan'' diye sorası gelir adamın.
aşıksan sevişeceksin lan!

bunu diyebilen insan vizite ücretiyle aşkı çok kolay satınalabilir. öyle ya aşıksa sevişecek, sevişiyorsa aşık olacak.

(bkz: yeni ergenler)
aşık olan her kızın sevişeceğini düşünenlerin ortaya attığı saçma ötesi önerme.
doğru zamanı beklemektedir.

(bkz: tek elle entry girmek)
anan, bacın, kızın aşığım dediği adam ile özgürce sevişebildiğinde ve sen de buna bilip bir ses çıkarmadığında, hatta mutlu olduğunda, elbette bu toplumun tatlı, seksi ve ateşli kızları da sevişecektir seninle.

yurdum kızıdır, erkek hakimiyetindedir.
yanlışları kabul edecek kadar karakterliyse evlenilecek kızdır.
aşkın sevişmekten ibaret olduğunu düşünen ergen yazar beyanı.

bence aşk geçicidir. gerçekten ömrünün sonuna kadar seveceği insanı beklemelidir.