bugün

Dunyanin en guzel duygusudur sen onu cok seversin o seni sevmez ama zamanla birseyler olur birbirinizi seversiniz. Ve bu kizla sevismek cidden dunyanin en guzel duygusudur suphesiz. Oyle sevmedigim asik olmadigim bir kadinla yatmak bunun yaninda hic birsey dir basit ucuz kalir. Askla olan cok baska oluyor cidden.
Olmasi gerekendir.

Sevmedigin insanla duygusuz bir seks seks degildir...
küçükken insan sevdiğini nasıl siker diye düşünürken, sevdiğin insan ile fantezi seviyelerine gelince oturup anlam verdiğin olay.
Aşık olduğun kızla sevişme, ona dokunmak.
Bir süre sonra ne oluyor, dokunmayla başlıyor yatakta bitiyor aynı anda sevgi de. bak, yukarıda ne yazıyor, aşık olduğun kız. basit mi geliyor, bu bizim gerçeğimiz, bizim çarpıklığımız.
dokunmayla başlıyorsun daha sonrası merak...
bizler nedense en çok kendi derinliklerimizde gizli olanlardan korkuyoruz ama merak da ediyoruz korktuğumuz şeyi,
elini tutuyorsun sonra öpüyorsun birazdan göğüslerine dokunmak isteyeceksin daha sonra kalcalarını en son mahrem yerine değebilmek için yanıp tutuşacaksın.
ee var sayalım yaptık, sevgi neden azalıyor diyeceksiniz.
yapmayın arkadaşlar biz de erkeğiz, tanırız, biliriz biribirimizi. senin iki günde bir bunu isteyeceğini biliyoruz. merak ve korku bitiyor bu kez alışkanlık başlıyor, alışılmış her şey tadını kaybediyor, bayıyor.
sevgi bitiyor.
ne yazıyor yukarıda ?
"Aşık olduğun kızla sevişmek" peki nereye geldik biz, sevgisizliğe.
neden ?
yaşamın cok ince bir cizgisi var bazen aldığımız kararlar çizginin dışında bırakır bizleri.
ee hiç seks meks yapmayacak mıyız, orospuya mı para yedirelim, diyeceksiniz.
bence de yedirmeyin.
orospuya anca erkeğin aptalı para yedirir.
ben yiyişip koklaşmayın demiyorum. sınır bilmiyoruz diyorum. sınırı geçince karşında ki sıradanlaşıyor ve kadının vücudunu zevk icin kullanmaya başlıyorsun, saygıyı kaybedince otomatik olarak sevgi de bitiyor.
kadın bu noktada cok önemli.
neyi, ne kadar vereceğini bilmeli.
erkek; neyi, ne kadar isteyeceğini bilmeli.
valla arkadaşlar objektif olarak baktığımızda sizin dokunmaya kıyamadığınız kızı zamanı gelince elin oğlu çatır çatır sikiyor... bilin istedim. (bkz: tecrübe)