bugün

aşık olduğu kadını siken erkeğe nasıl güvenilebilir ki? hem aşığım diyorsun hem de kızı nefessiz şaapıyorsun. böyle erkekler hem ırkımız hem de ülkemiz adına utanç kaynağıdır. ve bu erkeklerin bir çoğu başbakanımızı eleştiren kişilerdir.
sikebileceği amı olduğu için aşık olmuş erkektir. zira siki olan birine aşık olduğu nerde görülmüş.
evli erkektir.
bu yüzden gerçekten birbirini seven çiftler, evlenmeden ilişkiye giremez diyoruz.
benim görüşüm de bu.
gerçekten seven biri karşısındakini vücudu için değil, vücudun içindekileri için sever.
evlenmeden ilişkiye girip biz birbirimizi seviyoruz diyenler aslında yalan söylüyordur.
çünkü cinsellik aşkı öldürür açık ve net.
95 lilerin bilemeyecegi durumdur.

edit: genç 95liler rahatsız. neyini eksiliyorsun yavrucugum. sag elinden baska neyini siktin ki antene bak.
aşık olunacak kız ile sikilecek kızı ayrı kavramlar olarak yaratanların garipsediği erkektir. sikmek tabii kaba bir tabir. ama sevişmek kelimesini kullanmaya kullanmaya sevmek köküne sahip olduğunu unutanlar için normal karşılıyorum bu tavrı. ve sevidir aşk da zaten.

"senin tenin sıcak, benim içimde bir kedi
yumdu gözlerini, "işte aşk" dedi."

http://www.youtube.com/watch?v=KLMqfqF4f-M
Yav arkadaş insan aşık olduğuyla birlikte olamaz mı? Lan asıl onla olunur. Cinsellikle aşk ayrı şeyler mi? Cinsellik aşkla birleştiğinde güzeldir. Neyin kafası bu.
Aşık olduğunla olmayacakta elin orospusuyla mı olacak ? Olacak iş değil. Bizim orada derler ki ya sen yaparsın yada başkası yapar ama biri illa yapar.