bugün

eril bünyeyi hobaa düşürdük hatunu leveline atlatır..
"kızlar kendini naza çeker" şeklindeki toplum kuralını iplemeyen, özgüvene sahip kız tipidir. iyi etmiştir.
az bulunan kız modelidir.
tapılası kızdır.
- seni seviyorum gülfidan
- ay kız fadime sen ne zaman lezbiyen oldun?
- hemen şimdi!
yapmadığın bişey için pişman olmaktansa yaptığın için ol mantığıyla hareket eden kızdır. ama rededilirse mantık filan kalmaz. bu sözün külliyen yalan olduğunu düşünen ve aynı zamanda direk depresyona giren kızımız olur . fakat bunların rededilirse sonrasında söledim rahatladım , hayat devam ediyor diyen cinside vardır ki ben henüz görmedim.
benimde içine girdiğim kız modelidir. kesinlikle bir kız , arkadaş gazına gelip yapmamalıdır. hadi yaptı diyelim bunu en sevdiği grubun konserinde yapmamalıdır. duman gibi.eğer rededilirse çünkü konser burnundan gelecektir. kaanın her 'yanıbaşımdağağağağan' demesiyle birlikte gözyaşları sel olacak fakat içerim ben bu akşammmm cümlelerinde bile ağlayabilecek duruma gelecektir. hadi bütün bunları geçtik en azından red edildikten sonra bu kız kesinlikle alkolden uzak tutulmalıdır. yoksa çok çok pişman olacağı şeyler yapabilir. kendimden biliyorum. ve bu olaydan sonra bu kız söyleyimde rahatlıyım mantığıyla hareket etmeyen kızdır.
cinsiyeti yüzünden aşkını bir erkek gibi açıklayamayacağı önyargısına kendini kaptırmayan kızdır.
erkeklerin rüyası olabilir. sonra bu kız ne kolay ooolum diyerek hafife alnablir. muammadır vesselam. aşık kızlarımıza alkış diyorum. tabulara takılmadıkları için...
bazıları herkesi elde edeceklerini düşünerek hareket eden kızlardır. *
cesur kızdır.

tebrik ederiz kendisini.
çoğu zaman hak ettiği değeri bulamayan kızdır.
yazık olacak kızdır.

en sürekli aşk, karşılıksız aşktır.
hor gorulen kizdir, hakkinda kasar bu dedikodusu genellikle dolasmaktadir.
çaresizliğe düşmüştür. genelde, aşkı erkekler itiraf eder ve bu geleneğe bağlı olarak da erkeğe bırakır bu işi. fakat karşısındakinden gereken ilgiyi görmüyorsa, aksine, erkek kendisini kızdan soğutuyorsa, ya da ilişkinin adı konmamışsa en sonunda dayanamaz. hani, direk gidip itiraf edenler de vardı ama ben direk söyleyen bir kız görmedim. gördüklerimi de beğenmedim.*
aslan parçası. gururumuz.
rahatlar.
kafası güzel kızdır.
koçum benim dir.
metamorfozla erkek olacak olan kızdır. kendisini kabul etmeyen adamı şey etmek için.
elinden tutup nikah dairesine götürülesi kızdır.
haydar:neden armağan?

armağan:çünkü... çünkü sen benim bir parçasın onun değil.

haydar: son defa soruyorum benim bir parçamsın ne demek, armağan!

armağan: kabul etmekten deliler gibi korktuğum, kırk kilide vurup sakladığım herşey demek. yitirdiğim çocukluğumdan saklı kalan masumiyet demek. bir türlü yol bulup da yüreğimden dilime gelmeyen o cümle demek. ben de seni seviyorum haydar demek, ben de seni seviyorum demek.

(bkz: 7 numara)

ah sözlük ah...
ya yalancıdır. ya da saçmasapan bir şeye hayran olmuştur. gelip de bana aşkını itiraf edecek değil ya, gidip tarkan'a falan bağıra bağıra itiraf edecek.
gerçekten aşıksa içinde tutması için bi neden bulamayan kızdır. kızlar da aşkını itiraf eder neden olmasın.. hıı karşılığını alamazsa sonrası cehennemin ön prıvası gibidir.
bu kız olabilme ihtimalim var önümüzdeki günlerde sözlük...

çok seven kızdır,çünkü kızlar çok uç noktalarda buna cesaret edebilirler...kendimden şeyapıyorum