bugün

aşık olunan kişiye duygularını ifade edememe durumudur.
çok çeşitli sebepleri olan durum. en başta geleniyse, aşk konusunda arka arkaya alınmış darbelerin getirdiği özgüven eksilmesidir.
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
plotonik aşk yaşamaktır.
git söyle kabul ederse karşılıklı olur, etmezse unutmaya başla.
(bkz: diyorsun)
genelde kanka diye tabir ettiğimiz, çok yakın arkadaşa aşık olunduğunda meydana geldiğini gözlemlediğim durumdur.
ergenlerin yaptığı mantıksız bir olay.
aşkın içine oturmasıdır. söylemeyi isteyip de söylemediğin cümleler hayatını mahveder tabi geçici bir süreliğine.
hiç yaşamadığım şeydir diyebilirim. bunu söylemek için erkek tarafını beklemeyi tercih etmedim şimdiye kadar pişman da değilim.
(bkz: Kendi işimi kendim halledebiliyorum çok şükür)
hatadır. söylenmesi gerekir ki derecesine göre kendini belli eder zaten. ama söylemek en iyisidir en azından üstünüzde büyük bir yük kalkar.
gelecekte keşkelerle boğuşmak, her gece 'ya itiraf edebilseydim'lerle başlayan hayallerle uykuya dalmaktır.
Aşkı kalbinde ve beyninde gereksiz büyütür.
edemeyince kaybettiğiniz durum, edince de kaybettikten daha çoktur. aşkını itiraf edememek, açılamamak beklemekten başka bir şey değildir. harekete geçin, geçmeyince kaybettiniz ki; geçince ne kaybedersiniz.
aşk ruhsal bir bozukluktur. itiraf etmemek daha yerinde olacaktır.
Mantıklı olandır. itiraf ederseniz düş kırıklığı yaşayacaksınızdır. Madem bir aşk başlayacak bırakın o size açılsın. Neden kaybeden taraf olasınız ki?
Karşılıksız olduğunu bildiğiniz içindir belki?