bugün

sevişirken hatun kişisinin oda spreyi gibi belirli aralıklarla sarfettiği cümle.

(bkz: aşkım çıktı dur)
erkek arkadaşının omzuna elini atmasıyla birlikte kızın ağzından çıkıveren uyarı cümleciği. bir nevi refleks.
sevişmeyi bilmeyen ayıların bolca işittiği sözdür. hacı ben mi öğreteceğim bunu ya, saçı elinizle kolunuzla sıkıştıracağınıza elinizi kolunuzu kadınınızı daha iyi kavramak için kullanın. mesela kürek kemiklerinden kavrayarak hem teninizin sıcaklığını karşı tarafa geçirirsiniz, hem de 2 kişi tek vücut olurken güven verirsiniz, karşı taraf sizden güç alır.
"aşkım dur kulağım" la kıyasıya yarışır. ikisi de acemiliğin kurbanıdır.( küpeleri çıkarın )
kim tespit ettiyse takdir ettigim sevişme anı cümlesi. başlığı her gördüğümde gülüyorum. bir diğer versiyonu için, canımı acıtıyosun gerizekalı.
Uzun saçlı sevgili söylemi, sevişirken, sarılırken, her zaman her yerde.
Tam eli atıp kendine Çekicekken karşı cins tarafından sarfedilen söz.
hayata dair güzel bir tespit. bravo.
Günde bir milyon kere sarfettiğim cümle.

Sadece sevişilirken kullanılmayan cümledir aynı zamanda. Öyle hemen şey yapmayın.
seks esnasında meydana gelebilecek diyaloglar dizisi.
90 dakikanın ilk düdüğü çaldı ve kadıköyde dev derbi başladı.

Gs: aşkım dur saçım.
sevdiği kadının saçına arkadan toka bağlamaya çalışan bir adamın duyduğu söz öbeği. başka zamanlarda duyanlar da olmuş ama ne demek istediklerini anlamadım. bana sadece saç toplarken dediler.
Toplasin mevzu kapansin.
Efsane repliktir.
Aşkım dur saçım. Ayhh canımı acıttın öküz.
sözlükte nickini en beğendim yazardır.
yüzyılın tespitidir. aklıma geldikçe gülerim, gelmedikçe gülmem.
Türk kezosudur. Biz de bunlara kaldık kaderimize tüküreyim. isveç’te doğamamışız.
isveçten bildiriyorum..

Saçlarını topluyor burdakiler kanka..
bağcılar'dan bildiriyorum sevişecek kadını nereden buldunuz?