Tum erkeklerin hayallerini susleyen ozel bir kizdir.
Sözün devamında bana en büyük hediye senin varlığın tarzı bi klişe geliyorsa kesinlikle şehir efsanesidir.inanmayınız efenim.
istiyordur o, naziklik yapıyordur.
ilk sevgilisini kaybetmek istemeyen kızdIr.
Ayrılacaktır belki de.
beykoz sırtlarında ormanlık alanda gezinirken bir dinozora rastlamanızla aynı yüzdeye sahiptir.

naber trex?
Düğünde kitleyecektir.
Yoktur gerçi bizde kızda yoktur.
Hatun hediye bekler, ama hediye adamın kalbinden gelirse.
(bkz: ben)
Bu kapitalist düzenin bize dayattığı aldatmacalardandır, evet.
üstü kapalı bir şekilde hediyenin yeterli gelmeyeceğini söylemektedir, gözü yükseklerdedir. lütfen bu sözün masumluğuna kendinizi kaptırmayın yazar dostlar.
(bkz: trip atmaya adım adım)
14 şubatta çıkma teklifi için sınava girecem. Sınavı geçersem uygulamalı sınav yapacak. Onu da geçersem onun tutsağı olacam. Hediye beklemesin.
Icten gelmeyen hediyeyi ne yapalim?

sevgilim bana hediye alaliyorsa bu hediye kitlelerin gozunu boyamak icin baskalari tarafindan karar verilmis aleleade bir gunde olmamali. Bir sey gormeli gecerken bir yerden, ansizin aklina dusmeliyim. Ecem bunu sever demeli, oyle almali.

Dunya mali dunyada kalir sonucta. Bana saf ask lazim.
Aynı şekilde erkek de istemez ki. Önemli olan düşünmektir, düşünülmektir. Özel günler olmasa bile.
Ben zaten senden ayrilirim bosuna masraf yapma demeye calisan kizdir.
Bu ve bunun gibi günleri rant haline geldiğini bildiğim için özel gün diye tabir edilen bu günlerde ne hediye beklerim ne de alırım.bir günlük anneler günü mu olur birgunluk sevgililer günü mu var. Saçma.
yolda yürürken bir mağazaya dikkatli bakıp imalarda bulunan kızdır...
Sadece bir gün hediye istemeyen kızdır sonuçta diğer günler daha fazla.
Yoktur.
(bkz: babalar gününde hediye istemeyen baba)

(bkz: anneler gününde hediye istemeyen anne)

istemese dahi alınması gereken hediyedir. hediye alın verin lan valla bunların hepsinin bahane olduğunu bilmeyen insanlar kapitalizme sığınıyor. salak mısınız olm siz ? normal zamanda çiçek almayacaksın hanzo bari sevgililer gününde al.
Bir kere telefonda aşkım dediğini duysam yeter ya. Kızlara bak sen. Hediye ha? iyi kızdır. içten içe alsa negzel olur der ama olsun.
daha büyük ve önemli beklentileri olan kızdır.
Sahip olduğum sevgilidir. Kız harbi istemiyor. Acaba komünist olduğu için mi? Bilemiyorum Altan. Ben yine de bi kibarlık yapıp bi şeyler ayarlayayım.
bunların ağzına bakmayin. size ertesi gün niye almadın diye trip atacak. Bunu bilerekten sonraki bulusmanizda yanınızda dallı budakli meşe odunu ile gidin. Niye almadın hediye der demez hakkın budur diyerek girişin.