bugün

pono siteleri buna örnektir.
(bkz: düşman başına)
genelev.
(bkz: fuck buddy)
Olur. Sevmediğiniz yemeği de yersiniz artık şu sekse aşırı anlam yüklemeyiniz.
daha beteri;

(bkz: sekssiz aşk)
duygusuz sekstir. zaten kadın yapısı gereği cinsel ilişkiden önce rahatlatılmalıdır. o yüzden kadın ilişkiye gireceği kişiyi ince eleyip sık dokuyarak seçer sevdiğiylr birlikte olmaya çalışır ve ön sevişme ister.
Birşeylerin sürekli eksik kaldığı durum olarak adlandırılabilir. Benzini bitmek üzere olan araba gibi gider ama tekler.
Seksin yeme, içme, barınma gibi temel bir ihtiyaç ve insani güdü olduğu göz önüne alındığında herhangi bir sorunu olmamaktadır. Yani eğer aşık olduğunuz birisi yoksa seks yapmayacak mısınız? Gayet de yapılıyor. Anan, bacın, din, iman diye Bodozlama girecek adamları önemsemiyorum, onlar fırsat bulsa yetim sikerler. Size tavsiyem siz de önemsemeyin. Vajina peşinde koşan amsalak adamlardan hiç olmadım, meseleye o yüzden böyle bakmıyorum yani. Bir geceye çıkarsın olursa yaparsın, karşılıklı teşekkür eder devam edersin. (Burada aşksız seks yani tek gecelik ilişkiyi baz alıyorum) olmazsa da sağlık olsun der yürür gidersin, ne de olsa bir ara olur yani. Hiç bu kadar anlam yüklemenize de gerek yok.

Aşık olduğum uzun ilişki yaşadığım biriyle de seks yaptım. Farkını söyleyeyim; yok. Vıcık vıcık romantizmden başka... Eğer vıcık vıcık romantizm seviyorsanız zaten illa seks yapmanıza da gerek yok, gidin bir akşam yemeği yiyin, bir aşk filmi izleyin onlar da romantizm. Neyse konu çok uzadı, ne diyordum ben? Neyse ney, sonuçta pek bir eksikliği olmayan seks türü.

Son olarak şunu söyleyeyim; beğenmediğiniz biriyle yapmayın. Yani ben bugüne kadar yapmadım ve hiç pişman değilim. Skalanız beğenmek olsun.
sekssiz aşk kadar kötüdür. birisi olmazsa diğeri güzel olmaz, eksik olur.
sırf üremek amacı ile bir araya gelen hipopotamların tepişmesi gibi bir şey olup iş bitince dönüp yatılır.
seksin başlangıç ve bitiş anı arasında geçen süredir. aşk ile başlayabilir fakat başladıktan sonra içgüdüsel dürtüler öne çıkar. seks sırasında yapılan ısırmalar, bağırmalar, sağa sola afedersin attırmalar aşkla yapılacak şeyler değildir zaten orgazm olduktan sonra bunlar biter ve aşkına kaldığın yerden devam edersin. aşk zarif birşeydir. ne o öyle o haller, şamarlı mamarlı. swh.
Hiç hoş değil zira öpüşmeler çok kötü.
kaldı ki eğer birden fazla partnerle beraber oluyorsanız kesinlikle öpüşmezsiniz hastalık bulaştırır diye o zaman daha da berbat bir hal alıyor.
zeytinyağı varsa evde mükemmel sekstir.
görüntüye göre herkes yapmış da tam anlayamamış.

nasıl bir eksiklik oluyor ben anlayamadım? tepişirken çıkan sesler hiç de bir şeyler eksikmiş gibi olmuyor ama?

tek eksikliği öncesi ve sonrası duygusallık olan fakat yine aynı zevki veren tepişmedir.
şimdi burda gördüğüm kadarıyla, herkesin artislik yapıp

erdemli ilkeli davranıyormuş gibi göründüğü ama önlerine gelince

hunharca saldırdığı sekstir!

sanki hiç yapmamışsınız gibi vıdı vıdı konuşmayın!

yok efendim olmazmış etmezmiş, hadi lan ordan. bal gibi de olur.

ikisini bir arada kaç kişi buluyor her seferinde!

haa keşke öyle olsa eyvallah en güzeli. ama yoksa ne yapacaksın?

çatır çatır sevişeceksin, hırsını alacaksın.

asıl kötü olanı sekssiz aşktır. tamam mı?
Sadece bedensel tatmindir, ruhlar ve kalpler olaya müdahil olmaz.
aşksız dan ziyade nikahsız seks pek sağlıklı olmaz.

zira; ruh sağlığı insan için önemlidir.
sözlükte yine gereksiz duyar kasanları görmeme vesile olmuştur aşksız seks.

şurada bir şeylerin eksik olduğunu savunan erkeğe victoria's secret mankeni getirsek nefessiz sikecek, bunu da biliyoruz.
hatunu bilmem onlar duygusallık olmadan daha az seks yapıyorlar ama onların da hayır diyemeyeceği şeyler bulunur elbet.

bi siktirin gidin doğruyu söyleyin, ya da önce bu tipte bir cinsel ilişki yaşayın da sonradan yorum yapın eksik mi oluyormuş fazla mı diye.

bildiğin herkes profisör emenikeyim.
sekssiz aşktan yeğdir. şaka şaka yeğ değildir. yeğ kelimesini kullanmak için kurdum o cümleyi. oo yeğğ.
Duygusuz seks seks değildir. Boş deliğe girip çıkar. Orospu sikin aynı şey.
Kimi bünyeler için katlanılmaz şeydir (bkz: sevgi pıtırcığı)...
Kimileri için zorunluluktur (bkz: abazan), (bkz: masturbasyon)...
Kimileri için bilinçli bir tercihtir (bkz: rus) (bkz: farkbuddy)
Kimileri için olmazsa olmazdır bkmynz:swi.., cuck... Neyse çol çocuğun aklı karışmasın!
Yukarıda arz ve izah etmeye çalıştığımız örneklemeler ışığında aşksız seks her zaman herkes için farklı anlamlar içerebilir.
Siz yine de ahlaklı olun aşklı, mümkünse eşli seks( nikahlı yani) yapın!