bugün

çek çek içine..
kimya öğetmenine aşık olanı sqeyim,
Flappy bird'de olmayan rekorunuzu egale etmeye çalışın.** sinir hastası olur çıkarsınız, başka dert gelmez aklınıza.
sürekli yolculuk gereken işlere girin, evinize play station alın ve en önemlisi boşlukta olmanızdan mütevellit hata yapıp kendinizi başka kollara bırakmayın. sonradan pişman olacağınız şeyler asla yapmayın.
seni sordum yıldızlara,seni sordum yalnızlara,seni sordum kuşlara,uçan kuşlara.
zeki müren dinleyin.sonra gördüğünüz ilk yerde topuklarına sıkın.
google amca madem herşeyi biliyor ona sor bu tavsiyeleri.
Oksijeni çekin içinize, aci falan çekmeyin.
O ne öyle ya cıvık cıvık.
biri gider, biri gelir. koyverin gitsin.
beşiktaş maçlarını izleyin.
Sözlük yazarlarının itirafları başlığına koşturmayın.
haberi yokmuş gibi çekin.
Geçmez sanma ey kalbi yaralı. Ne sen ilksin bu mevzularda ne de son. Aynı kaderi yaşayan milyonlarca insan var dünyada. Amaan üzülme diyenlere kulak asma. Yaşa sen acını en derinden. O acılar seni sen yapacak. O acılar her geçen gün daha güçlü kılacak . Geçip geçmeme konusuna gelecek olursak . Geçmez . Tabi senin sevginin gerçekliğine bağlı olarak. Ama alışacaksan. Daha az canın yanacak mesela. Daha az düşüneceksin. Daha az özleyeceksin. Belki yeniden seveceksin. Ama onun içinde acele etme. Bekle . Önce güzelce sindir acıyı. Hem haksızlık etmiş olmazsın yeni gelene. Unutma senin canın yandı senin ahını aldı biri, sen ah alan olma sakın . Kapama kendini evlere,insanlara. Öyle ya da böyle devam ediyor hayat. Ve son olarak kalbi yaralım eğer bittiyse tamamen sakın dönüp bakma ardına. Aşkın gururu olmaz diyenleri duyma. Aşkın gururu olduğunu gururundan taviz verdiğin an öyle bir anlarsın ki . Kimse senden kıymetli değil. Sana seni sevmiyorum diyen birini sevginle mükafatlandırma . Kendine iyi bak ...
Nazım Hikmetten gelsin

bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun. giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır. hani ağzınla kuş tutsan "bu kuşun kanadı neden beyaz değil?" diye bir soruyla bile karsılaşabilirsin.. iki ucu keskin bıçaktır bu işin. yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yargılanırsın her zaman. bu mahkemede hafifletici sebepler yoktur. iyi halin cezanda indirim sağlamaz. sen, "ama senin için şunu yaptım" derken o, "şunu yapmadın" diye cevap verecektir. ve ne söylesen karşılığında mutlaka başka bir iddiayla karşılaşacaksındır. üzülme, sen aşkı yaşanması gerektiği gibi yaşadın.özledin, içtin, ağladın, güldün, şarkılar söyledin, düşündün, şiirler yazdın. "peki o ne yaptı" deme. herkes kendinden sorumludur aşkta. sen aşkını doya doya yaşarken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu. bir insan eksik yaşıyorsa, ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak için uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için? hayatı ıskalama lüksün yok senin. onun varsa, bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın. her zamanki gibi yaşayacaksın sen. "acılara tutunarak" yaşamayı öğreneli çok oldu. hem ne olmuş yani, yalnızlık o kadar da kötü bir şey değil. sen mutluluğu hiçbir zaman bir tek kişiye bağlamadın ki.... epeydir eline almadığın kitaplar seni bekliyor.kitap okurken de mutlu oluyorsun unuttun mu? kentin hiç görmediğin sokaklarında gezip yeni yaşamlara tanık olmak da keyif verecek sana.yine içeceksin rakını balığın yanında. üstelik dilediğin kadar sarhoş olma özgürlüğü de cabası.... sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun aslolan yürektir.yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yasadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. elbet bitecek güneşe hasret günler. ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini... hayatı ıskalamaya lüksün yok senin.
Allah'ım bu acı biter mi diye çaresizce sorarsın ama bitiyor geçiyor gidiyor. Kolay olmuyor yasanmışlıklar anılar gecmis sürekli senınle oluyor. Bir şarkı çıkıyor bunda söyle olmuştu diyorsun bikere daha Canın acıyor ama geçiyor be arkadasım. Hayatıma bidaha biri girmez diyorsun imkansız gibi gelıyor ama girecek biliyorsun zaman sadece zaman aklında ki insandan tamamen kurtulduğun zaman bir de bakmışsın seviyor seviliyorsun. Ben artık boyle düşünüyorum nefes almak bile bu acıyı hafifletiyor sözlükte ki arkadaslar cok guzel aoylemıs senı haketmeyeni sevginle ödüllendirme. Bunu hakedecek birine sakla sevgini üzme tatlı canını.
(bkz: mastürbasyon)
Kankanızın upladığı başlıklara, çete halinde dalmayın. Kiz olduğunuz halde; kimsenin amına koymaya çalışmayın. iğrençleşmeyin. Çaktırmadan çek demeyin, inandırıcı olmuyorsunuz. Yok mu beni öldürecek katil diye böğürdüğünüz günleri unutmayın. Şimdi gidip nerede, ne çekerseniz çekin.
cekmeyin.
takılmayın. terk mi etti? o sizi düşünmeden terk edebiliyorsa gözyaşı dökecek kadar düşmeyin. nasıl olsa umrunda olmazsınız. ona açıldınız kabul etmedi mi? o sizi istemiyorsa siz ne kadar ağlayıp sızlasanız hatta intiharı düşünseniz bile gene umrunda olmazsınız. en iyisi onun karşısında eziklenmektense gururunuzu kendinize saklayıp ondan önce siz tekmeyi basın. artık sizin düşünmenize gerek kalmaz zira o sizi yeterince düşünecektir.
şahsen ben kalbimi kökünden aldırmayı düşünüyorum, bunun başka tedavisi, tavsiyesi yok çünkü. ya da biraz zamana bırakıp acınızın soğumasını bekleyeceksiniz. o zamana kadar çektikleriniz de yanınıza zarar olarak kalacak maalesef... buraya kadar gelmişken şunları da yazmadan gitmiyim: ilişkisi devam ederken eski sevgiliye dönmeye karar verip, bir de bunu marifetmiş, büyük dürüstlük örneğiymiş gibi sevgilisine itiraf eden şerefsizler, ömrünüz boyunca mutlu olamayın inşallah e mi... sevmiyorsan ne demeye ümit verirsin, ne demeye yalandan sevgi sözcükleri sıralarsın, biz sizin yara bandınız mıyız ya... evet, içinizi dökün efendim, bir nebze de olsa rahatlatıyor. bu da yazımı bitirirken son tavsiyem olsun sizlere.
bol bol küfredin ve acınızla yüzleşin, acının kaynağına inin ve onunla yüzleşin.

edit: acıdan kaçamazsınız, eğer acınızı yok sayar ve bastırırsanız mutlaka patlar ve ondan kaçamazsınız.
allaha sığın sabr edin tavsiyeleridir.
aşkınızın peşinden koşun.
çekin çekin çekin çekin.çekebildiğiniz kadar acı çekin.ona aklınıza geldikçe mesaj atın.attığınız 6158291728 tane mesaja 2-3 cevap gelecektir muhtemelen.sonra yine çekin bu acıyı.yine aklınıza geldikçe mesaj atın.onun cevap vermediğini görünce artık sizde soğuyacaksınız.içinizdekileri yine aynı kişi bitirecek.o yüzden çok kasmayın kendinizi.hadi bıdıklarım yapın bunları sonra ablam haklıymış diyceksiniz.
aşk acısını bir tek sevgilisinden ayrılanlar mı çekiyor mk? öyleyse benim içimdeki acı ne anasını satayım?
bankaya borçlanın.