bugün

bu kişi ya erkekimsidir, ya da tatar ramazan kılığında erkekliğine nam sürdürmeyecek bir yapıya sahiptir.

erkekimsi olanlar ise ne kılıbıktır, ne de maço. bir kız arkadaşla çıksan ondan daha iyidir,
diğeri ise; ne olursa olsun kendi bildiğini okuduğu için onsan başka ilah yoktur ona göre.

en başta nihat doğan, o öyle konuştukça onun dilini koparacaksın hacı, diline kezzap dökeceksin konuşamayacak o derece. kişiliği önemli değil, yaptıklarıyla, çenesini açmasıyla tırlattırıyor dağlara, tepelere sen sağ ben selamet.
oray eğin! kabus! o konuştukça daraltacaksın açını, uça uça süpürgenin sapıyla ona allah bile demeden, deh dıgıdık dıgıdık.

tövbe haşa! ne haddimize canım. içsel gıcıklamalar etkiye tepki gösterme meşguliyetinde bazen. tetikliyorlar böyle insanları, neler söyletiyorlar hanım hanımcık insanlara. hiç canım.

bir bayanın hayalinde dahi kalsa, bir gece rüyasında da eyleme geçilse;

ya ağzının ortasına çakarsın, ya da yumruğu dayarsın, duvara dayayıp sen misin erkek ben mi, ben senden erkeğim layn diyerek burnunu sıkarsın, ağzından kanlar çıkarta çıkarta, yalvarta yalvarta, ağlata ağlata! lo lo lo dedirtene kadar çağırırsın birkaç, bazı,kimi bursalıları, bakırköy marina da attırır padişah ahmet kantur a.

hele evlilik? hadi evlilik kutsal ama umduğun insan seni bulduğuna talim ederse vay haline.
*
hakeden erkektir falan filen. sopa ver de bi kere vurup rahatlasın.
kızla sohpetin ortasında ne haber lan bokcu diyen insan yada yan modelidir..
erken bosalan erkektir.
genelde boş konuşan,kendi iğrenç esprisine kendisi gülen ve bide sürekli yaptıklarını kabul etmeyip,su üstüne çıkmak için kıçını yırtan erkek.
büyük hevesle bir başlık açarsınız ve iyi niyetli bir kardeşimiz gelir buraya nefretini kusar, deşarj olur.

işte bunu sevmek lazım gelir.
http://ilovebubbadogs.com...ads/2007/12/big-mouth.jpg
bütün kızlar toplandık başlığı olmuş burası.