bugün

ağzı laf yapmak nedir arkadaş...

delikanlı adam kadın gibi dil döker mi?

(bkz: az efendi olun layn)
Sıfır sıfır sıfır.
adriana lima ile benim evlenme ihtimalimden bile daha düşüktür. varın siz düşünün.
Kendim den biliyorum 0 dır.
Tek şansı laf yapan kızdır. Konuştukça dinler. Başka türlüsü zor be sözlük.
iyi yazı yazıyorsa her türlü yürür derim ben.
içinde bulunduğun kuruptur pek muhtemel görünmüyor haliyle nolacak bizim bu halimiz.
yaptım oldu, genelde çok konuşan kızlarla oluyo ama.
aileler ve hamama giden anneler bacılar yardımıyla %100 dür.
(bkz: görücü usulü)
tip varsa fizik varsa gelsin ya konusmayiz..
laf yapmakta ne var aq dedirtendir. kendini laf yapacam diye kasarsan, kasılmışsındır ve bu yüzden sevgili bulamazsın, laf yapamadığın için değil yani. kendiniz olun. (klasik).
%0 dır arkadaslar oluru yok yani.
Cahil olmayan erkeğin sevgili bulma ihtimaliyle aynıdır.
delikanlı adam avrat gibi olmaz, delikanlı adamın dili susar, yüreği konuşur.
Sikine güveniyorsa bulabilir.
oğlum bende tip yok, parada yok, ağzım laf ta yapmıyor ben gebersem mi acaba.
Bana göre daha büyüktür.

Herkesle şakırdayan, olur olmaz yerde gerekli gereksiz konuşup duran yavşak adamlar hoşuma gitmez.

Bunlar her gördükleri kızla da hemen içli dışlı olurlar zaten.

Gevşekler.
Laf yapmasına gerek yokki bazen insanın bi bakışı yeter.
Madeni parayı attıktan sonra paranın dik gelme ihtimali kadardır.
Alakası olmayan başlıktır. Ağzın laf yapmasın hayatta karakterin konuşsun laf yaparak birilerini tavlamaya ihtiyacın kalmaz.
Cebindeki para ile doğru orantılıdır.
Zordur kardeş kadinlarin bekledigi ilgi oranini dusunursek kendisi cok yakışıklı bile olsa ağzı laf yapmayan erkek bir sure sonra yaa sen beni sevmiyosun yeaa ilgilenmiyosun yeaa triplerine magruz kalır.
ağzı laf yapamayan erkeğin biriyle sevgili olabilme ihtimali çok çok düşüktür.. anca karşına kaşar bir kız çıkacak da sana aşırı yüz verecek, sonra sen cesarete geleceksin falan.., yani anca öyle olur.... öyle kızlar da zaten heyecan arayan, sağda solda önüne gelen erkekle kesişen tipler.. 2 hafta sonra sıkılır atar sizi...
ya çok zengin olacak yada kestirecek başka çare yoktur.
buluyorlar. aksine yanlarındaki kız da çaçaron dil papuç bir şey oluyor, denge dedikleri bu galiba.