bugün

Tanım: aĞrıyan diŞ etine tırnak batırılarak rahatlama yÖntemidir.

DiŞ eti ne kadar Çok kanatılırsa o kadar Çok haz duyulur. Evet gayet tuhaf bir durumdur.
acı ve zevk duygusunun aslında aynı şey olduğunun kanıtıdır.
ağrının mantığa galebesi.

selimiyede at ahırından bozma hücreler, sıra sıra. gece daha korunaksız hisseder insan kendini. karanlık. uyumak istemesen de uyku esir alır seni. böyle bir gece yarısı tam da uykuya esir düşmüşken, bir kıpırtı, inleme. bir gölge gidip geliyor gibi. uyku sersemi gölgeler de volta atar mı dedim içimden. karanlığa alışınca gözüm, bir teğmen arkadaş eli çenesinde. ne oluyor dedim hasta mısın. ufak tefek bir arkadaştı. kontr gerillada allahı şaşmıştı. istemsiz eli ayağı oynardı. yok bir şey dedi ama, inandırıcı değildi sözleri. tam o anda bir kalemi ağzına soktuğunu fark ettim. sonradan anladım ki, dişi apse yapmış, ağrı felaket. kalemin ucuyla apseyi patlatmak istemiş. onu öyle garip halde görünce, nöbetçi ere seslendim. arkadaşın durumunu anlattım. birazdan üç beş asker telaşla hücre-koğuşa geldi, arkadaşı revire taşıdılar. bir diş ağrısı için ortalığı telaşa vermek istememiş, nice işkenceden sonra ağrıya yenilmek ağrına gitmişti.
Sado-mazo rahatsızlığı başlangıcıdır. Önce dişçi sonra pskiyatra uğramalıdır.
sabah sabah kafayı böyle psikopatlık ayakları ile bozmuş ergen fikirleridir. Getir ben pense ile kökünden tutar çekerim.