kaliteli yazarların bulunduğu bir sözlüktür. girilen entryler insanın yüzünü bir nebze olsun güldürüyor. iyi yerlere gelebileceğini düşündüğüm sözlük.
bu da linki;

http://agri.sozlukspot.com
--spoiler--

biz de inci nesilden geldik.ben de ikinci nesilim. gelir gelmez ortama alışmaya çalışıyorsunuz, anlıyorum.ama siz şu anda inciden farklı bir sözlüktesiniz. burda muhabbet var burda dostluk var. gerçek dostluk var. burda sikik köle muhabbetleri,ota boka amcık gibi küfür etmek yok. burada kafasını çalıştırana, güzel mizah yeteneğine sahip olana değer verilir.

bu mesajı asla kimseye gider yapmak, atarlanmak için yazmadım. benim gözümde ağrı sözlük yöneticisinden her bir istisnasız her bir yazarına kadar kefil olabileceğim yerdir.. benim gözümde ağrı sözlük, hoşgörü yeridir. karşılıklı yedi ceddine sövdükten sonra bile küsme lan hemen diyebildiğim yerdir.ve benim gözümde ağrı sözlük birbirine sahip çıkan insanların yeridir. burası asla küçük inci değildir, bunu bi anlayın.

sizler yeni bir sözlüğe geldiğiniz için saldırgan tavırlar içindesiniz. anlıyorum.ama bir izleyin,bir okuyun neler konuşulmuş. neler paylaşılmış. tekrar söylüyorum, ağrı sözlük küçük inci değildir.biz de inciden kopamayız sanıyorduk,ama bak burdayız.

--spoiler--

bu yazıyı armonik sözlük eski moderatörü balba balba yazmıştır. ve onlar çalarak kendilerine göre uyarlamışlardır çok komik ve utanç verici.
şu anda ikinci nesile geçmiş sözlük merakla izliyoruz.
yanardağ gibi balonu patlamış, bitmiştir.
karın ağrısı olmuştur.