bugün

Lan bu gün durakta hüngür hüngür ağladım bi Allah kulu da sormadi neyin var diye sonra da gelip burda edebiyat yapın.
Neden ağlıyo? Ne kadar sıklıkla ağlıyo? ilk önce bunları sorgulamak lazım.
konu bir erkek değilse, tek başına ağlamak onu her zaman güçlendirir.
tehlikeli kadındır.
(bkz: son koz)
iki tokat atıp susturulmalıdır bebe misin sen vıcuk vıcık ağlıyorsun.
Bırakın ağlasın. Ölmez.
Bir kadın.
kadının degil erkeğin ağlaması çok ağırdır . çünkü saklı saklı ağlar
Yüreğini soğutan kadındır.

Gözyaşları rahatlatır, acısını dindirir.
intikam hazırlığına çoktan başlamış kadındır.
(bkz: timsah gözyaşı)
üzer. daha ağlayanı eleştirecek kadar acımasız olmadık, olmayalım da...
keşke ağlamasa diyeceğim kadındır.
(bkz: şu an aglyrm blyr msn)
O fondötenden gözyaşı akıyor ya köyün ortasından dere geçmiş gibi oluyor ahah.
En büyük silahını kullanmıştır.
Eğer ağlamasına sebep sen isen, bi müddet dikkatli olmalısın.
Ağlayan kadın gördünüz mü koşarak uzaklaşın. italyann abinizden tavsiye.
Güçlenmeye adım adım yaklaşan kadındır. Siz siz olun bir kadınını ağlatmayın. Çünkü er ya da geç intikamını alacaktır.
insanda sarıp sarmalama sahip çıkma derdini dinleme isteği uyandırır.tabi bu kadın hoşlanılan kadınsa başını yasladığı erkek olmamakta fayda vardır çünkü bu hareket friendzone'una girme ihtimalinizi hayli yükseltir.
aglatmayın kadını abi ben aglayan kadın kadar tehlikelisini görmedim.
Hepiniz doktorsunuz maşallah.
Edit: niye atar yaptım ki ben?
genellikle bir erkek yüzünden ağlar. platonik aşkıma duygularımı söyleyince, karşılıksız aşka dönüştü. buna hazırlıklıydım ama bana açıkça fuck buddy olmamı söylemesine hazırlıklı değildim. seven insana bu söylenmez. ne kadar kırıldığımı anlatamam.

en piç erkeklerden bile böyle bir teklif almadım. hem de platonik aşkıma kendimi gayet doğru ve açık ifade etmiştim. bu tür ilişkilere girmediğimi bilecek kadar da iyi tanıyordu beni. kafası mı yerinde değildi acaba?

evet, çok aşık olmuştum ve hem aşık olmadığım hem de bana aşık olmayan erkeklerle saçma sapan ilişkiler yaşayacağıma, hiç olmazsa sevdiğim erkekle birlikte olabilirdim. en azından birimizde sevgi olmuş olurdu. bu da bir seçenek ama yapamadım.

beni sevmek zorunda değil. beni sadece yatak arkadaşı olarak görmek istiyor da olabilir ama benim canımı acıtan şey bunu hiç de nazik olmayan biçimde söylemesi. böyle sözlerden incineceğimi bile bile söylemesi. çünkü gerçekten rastgele ilişkiler yaşayan biri değilim. o da bunu biliyor. 3 sene uzaktan sevdim. ona sevgimi söyleyemedim. keşke hiç söylemeseydim.

ondan böyle bir şey hiç ummamıştım. belki de beni uzak tutmak için söyledi ama rahatsız da etmedim ki onu hiç. çok kırıldım. bana diyebilirdi ki "seninle birlikte olabilirim. cinsel anlamda da bir şeyler yaşamak isterim ama bundan öte bir şey bekleme. daha fazlasını veremem."

"cinsel partner olabileceğimizi düşündüm" ne demek ya? oha ya. sinirden bağırsam mı, yoksa hüngür hüngür ağlasam mı bilemiyorum.
akla "ağlayan kız gözleri yaşlı hem ağlıyor hem de nazlı" sözünü getirir.