bugün

saçını okşa, gözyaşlarını sil arada, sımsıkı sarıl ki senin onun yanında olduğunu, destekçisi olduğunu hissetsin.
sevdiği erkeğin akan gözyaşlarını elleriyle silmesi ve başını göğsüne dayayarak saçlarını okşamasıdır. sade ve basit..
(bkz: kredi kartı) her zaman işe yarar. kendimden biliyorum.
eğer sevgilisi iseniz ona sarılın, göğsünüzde yatırın ara sıra göz yaşlarını silin saçını okşayın ve geçicek ben yanındayım deyin ve sarılmaya devam edin.
sarılmak.
Al bir fırt da sen çek' tarzı bir girişimler yanlış olacaktır.

O güzel omzunuzu uzatın hanfendinin başı bir süre orada ikamet etsin.

(bkz: Hadi bakalım)
Soru sormayın, sadece sarılın sarmalayın.
Rimelinin markası ne canım, akmıyo da?
önce güzelce sarıp sarmalayıp direk yatak odasına götüreceksin istediği kadar zırlasın sonra üstünü çıkartacaksın önce direnecek sonra sana yardım edecek başla öpüşmeye derken konya git gel dediğinde bir anda mutluluk tan ağlamaya başlayacak hafifleyip bulutların üzerinde dünyayı temaşa edecek varsa aksini söylemek isteyen buyursun...
önce sessizce sarılıp dinlemek, sonra aniden eehh yeter artık, sen bundan daha iyisin, kendine bir bak, böyle birimisin sen? değer mi o salak için/o salak mesele için bu kadar ağlamaya, benim bildiğim x bu saçma sapan meseleyi aşacak kadar güçlüdür, şeklindedir benim için.
- Aa bir dakika ağlama, kilo mu verdin sen?
- ewt cnm farkettin mi ehehe.
adana'da : " kes ulan amuğa koduğum ".
karadeniz'de : " yeter ula, ağlarsan sikerun ".
batıda:" hayatım bir kabahatim mi oldu ? ".
trakya'da: " n'ooldu gene be yaaa ".
Sarılmak. Sıkıca sarılmak hemde. Her zaman işe yarar.
Ona küçük suprizler yapın.
Eksilemek için 30 saniye bekledim.
ona feniletilamin ve teobromin içeren bir şey verin. çikolata mesela.
Eşinize sürpriz yapar mısınız?
Yaparım.
Ne yaparsınız?
Süfriz.

Tadında tesellilerdir.
ipek kirpiğin mi düşmüş deyin hemen susar.
kendini kelebek gibi yapıp oturuyor falan off.
önce yataklarınızı birleştirin. eğer hala düzelmiyorsa hafifçe sevin...
Omuza yatırıp saçlarını okşamak ve teskin edici sözler söylemek. Arada da öpmek.
Ağlamak çözümse gel oturup beraber ağlayalım.
Üstüne kedi atıp kaçmak.