bugün

Bir anlık öfkesine yenilen fakat her defasında pişman olup yaptığından utanan insandır. Hayatı boyunca pedeolojik eğitimden nasibini almamış eğiticilerin yetiştirdiği kimse olmakla birlikte, yetiştirdiği karakterinde yaşamını olumsuz yönde şekillendirecek kimsedir.
Ruh hastasıdır.
Gülen bebeği gıdıklayan insan kadar canidir.
şerefsizdir. nasıl kıyılır ki o minik canlıya?
Hayvan gibi insandir.
dayak yemeyen nesilin durumu ortada olduğu için biz dayak yemiş nesillerce karşı çıkılmaması gereken insan.

ulan şimdiki çocuklar el bebek gül bebek büyüdüler de ne oldu ? yok takip edeni sikerim yok takip edin vereyim. mal mal tivitler. salak salak pozlar. hayatları sanal dünya olmuş bir nesil.

biz artık nasıl dayak yediysek bu kadar mal olmadık.

he yiğenime elim kalkar mı ? valla sırf uyuzluk olsun diye ben suyu getiriyim dediğimde hayır dedem getirsin deyip sonra ben ayaklanınca sebepsiz yere hüngür hüngür ağlayan üstüne biz amcam ile muhabbete girdiğimizde yalan yok 1 saat susmasını beklememize rağmen ağlamasına rağmen ben o çocuğa vurmadıysam daha hiç bir çocuğa vurmam.
Bebeklere degil de alti yedi yaslarindaki bazi bebeler tam dayaklik.
Bebelere kıymayın efendiler....Onların ağlaması babalara sadakadır...Onları üzmesek filan...doğru olan budur bance..
çocukları sevgiyle büyütmekten aciz, yetişkin insan eylemi.
Bebeğin sahibi ise kendileri -ki yüksek ihtimal öyledir- hatayı başta yapan kişidir. Çünkü çocuk sahibi olmak kolay bir iş olmasa gerektir. Bu insancıklar da bu tavırları sergileyecekse çocuk sahibi olmasın be canım dedirtir insana!
Aç veya altına yapmamış ise genelde havaya fırlatıp tutmak susturuyor.
Fazlasıyla denendi ve onaylandı.
maldır.
matematik: 0
fizik: 0
biyoloji: 0
mantık: 0.000