bugün

mesaj da ne demek evlenme teklifi bile edilmeli.
Bi türlü cesaret edemiyorum ve görüyorum ki hemcinslerim bu konuda çok fenalar.
atılmalı demeyelim de atılabilir diyelim. gözünüze kestirdiğiniz birisi olsun ama ben Şimdiye kadar bir faydasını göremedim.
cevabı kesinlikle evet olan soru.
nezaket ve görgü çerçevesi içerisinde bir teşekkürü çok görmemek gerekli.
Açık oy atmasını beklemeye gerek yok, hemen atın. Hangi yazarların kadın olduğunu bilsem direk yazardım. Swh
Neyi oyladığına bağlı o. Bence her türlü yürünmeli.
kaç kez oyladığına bağlı sorunsal.
5 ve üzeri oyladıysa direkt mesaj atarım ben. Bi teşekkür, sağol Faslı falan. Ordan su akar yolunu bulur arkadaşlar.
Atılmalıdır.
Zira davete icabet etmek nezakettir.
teamüllere bakmak gerekir.
Mesaj alimi kapali olabilir.
Yalnızca ev hanimlari ve gizli geyleri oyladigim icin beni cok ilgilendirmiyör ben de zaten onlari ilgilendirmiyorum.
domestik ve alkolik arasındaki aşk çok eğlenceli.
sözlük içinde en çok merak edilen sorulardan biridir.
ben de onu açık oyluyorum mesajı alan alır.
Ben direkt tel no istiyorum sagolsunlar kirmiyorlar.
Çekingen olan kaybeder.
Girişken olan kazanır.

Fırsatları değerlendirmek her sòzlük erkeğinin vazifesidir. Gollük ortaya kafayı çakmayan insan olmayın.
atmamak hata olur, açık oyluyorsa yürüyordur...*
edit: iş bu giri, yüksek oranda ironi içermektedir.
genç ve acemi yazar arkadaşlarımızın kafalarını kurcalayan soru.

atın arkadaşlar, kapalı oylamadığına göre atmanızı istiyor zaten. gazanız mübarek olsun.
Sik sik Tekrarlanıyorsa elbette mesaj atılır.

Çünkü yazdıklarınıza ya katılıyor ya da yazdıklarınızla bir şeyler öğreniyordur. Size açık oyla teşekkür etmiş oluyordur. Siz de bu nezaketli davranışı için ona teşekkürlerinizi ifade etmek amacıyla kısa bir mesaj atabilirsiniz.

Hepsi bu.

Ben böyle yapıyordum sözlükte kız olduğu zamanlarda.
bir soru.

kadın erkek ayırmadan herkesi açık oylayan biri olarak bildiriyorum: hayır.
normalde atılması gerekiyor. onlar da tabi büyük beklentilerle seksiliğinizden etkilenip aşkından yataklara düştükleri için açık oylayarak ben buradayım demeye çalışıyorlar ama ben atmıyorum, çok kızın kalbini kırmışlığım var böyle.

kimse kusura bakmıycak bu saatten sonra.
Nasıl hayatlarınız var sizin amk dedirten sorudur.

Olm bi çıkın bi hava falan alın lan.
önce kız olup olmadığını anlamak gerek. yalan yok kız olduğunu anladığım birkaç kıza mesaj attım ama umduğumu bulamadım maalesef. ben de erkeklere atıyorum artık. tavayla gezseler yeri. şimdi erkekler düşünsün (:
Seri açik oylama ise bir tesekkür mesaji atilir o kadar.
tam atacakken son enrty i görmek.
gereksiz. atma boşkoy.ewed