bugün

Doğrudur.

Erkek kız farketmez hepinizle sevişmek istiyorum.
(bkz: anladım)
bu başlık nirvanaya ermemi sağladı. her zaman açık oylarım gizli saklı işlerden hoşlanmam.
ulan sevişme isteğimi belli etmek için açık veya kapalı oylamam, veya takla atıp amuda kalkmam gerekmiyor ki. istiyorsam istiyorum derim.Verende sağ olsun,vermeyende..
Kısmen doğrudur.

Açık oylamıyorum ama yine sevişmek istiyorum...
açık oylayan erkek "aynen" diyordur.
Bazı erkekler sevmek istiyordur da onu da anlatmaya açık oylamak yetmez be.

Doymuş adamın adamlığına doyum olmaz.
görsel
(bkz: çocukları pistten alalım)
150lik boyuyla kendine iş atıldığını sanan yazar düşüncesi.
Uzaktan yakından alakasız önermedir.

Paradise öyle bişey yok sil onu aklından. Yahu şuradaki çoğu kadın yazarla seviyeli ilişkim var. Utandırmayın beni yahu.
Kesinlikle doğru olan önerme. Elimiz şeyimizde açık oylamak için fellik fellik entry arıyoruz.
Erkekler bunu hep ister, açık oylama denk gelmiştir asdfhj.
hele şükür biri anladı şunu!
Açık oylamayı bırakın benim doğum günümü açıktan kutladılar, demek grup yapacağız, öyle mi?

Saçma bir tanım. Oylayarak bunu belirten erkek iktidarsızdır.
o kadar da değil be .
Hepiniz açık oylayın şu paradaysı bende oylayım da sevinsin.
Valla billa şahsen beğendiğim entryleri açık oylarım kız yada erkek ayırdımı yapmadan bence yanlış tespittir
Not. Erkek açık oylayınca değil her zaman sevişmek ister ama hani sözlüğe taşıyacak kadar abazaları bir erkek olarak hiç anlayamadım.
Başlığı uplayıp kaçmış amk.
görsel

Oha sikseydiniz.sapıklar.
Erkeğin her hareketi sevişmeye çıkar. Açık oylama da sözlükte bunlardan biri olabilir
bir gerçektir. açık oyladıklarım mesajı almıştır umarım. açık ve net.
Açık oyladığım herkesten özür diler başarılarının devamını...

Sacma sapan konuşmayın ne alaka ya.

Bir çıkarım.
Sacma bir cikarim. Ayrica Noluyo lan.
Kesin bilgiyse yaymayalim. Ona gore acik oylayalim.
benden duymuş olmayın ama (bkz: aydınoğlu) sanırım bütün sözlükle sevişmek istiyor.
Açık oylamayan erkek de muhtemelen sevişmek istiyordur. Erkekler muhtemelen hep sevişmek istiyordur. Ama kiminle?