bugün

bir sözlük eksikliğiyle karşı karşıyayız. sayın zall niye eksi oyumu yazar kardeşim görmüyor. artı oy verenleri gösterince ne değişiyor. eksi veren kişiyi göster o konu hakkında tartışalım, ne düşündüğünü öğrenelim. yakın zamanda yapılması gerekmekte.
ıyyyyy iğrenç butonu hala faal.
(bkz: eksini verdim güzel kardeşim)

bak ben verdim. Ama öylesine... Yani tartışacak bir şey yok.
bence güzel birşey.

mesaj atıp yazılmalı. gardaş sen yanlış düşünüyon diye belirtilip bir sohbetin içine girilme imkanı veriyor.
bu'nun yerine, entry sahibi yazara;

'senin yazcağın entry'i sikerim' diye mesaj atılabilir. ha mesaj atılan yazar kişi gavatın tekiyse 3 günlük çaylaklığınızla sonuçlanır.
beni niye eksiledin ulan ayı diyebilecekler olduğu için huzur ve güven ortamı adına yoktur. evet.
kesinlikle bir eksiktir. sürekli açık artılayan biri olarak açık eksilemek de benim hakkım.
donuz butonundan sonra gelmesi gereken uygulama. eski verdiğimi bilsin arkadaş. zall göreve!
yazara klavyeni sikiyim bok gibi olmuş diye mesaj atarak çözdüğüm vasaat sorun.
10 saniye kuralının sadece eksi oylamalar da geçerli oluşunun başka bir versiyonudur bu da.
Üzücü durumdur. Kafasına vura vura eksi vermek istiyorum ben.
arkadaşlar taktik veriyorum dikkat. önce açıktan beğenin sonra eksiye çevirin. tabi bu hiç oylanmamış ya da hep eksi oylanmış entrylerde daha sağlıklı. he böyle bilmem kaç gün ya da saat önce yazılmışsa da olabilir entry sahibi verilen zamandan fark eder. gerçi sinsi bi tarafı da var bak sana artı verdim hesabı yazarı sevindirir sonra üzer ya da sinirlendirirsiniz veya hayal kırıklığıa uğrar. ya da sizi bi tarafınıza takmaz ne bileyim artık.
bence mutlaka olmalı. böyle bir eksiklik kabul edilemez.
Çok saçma bi uygulamadır. Biz belki bu uygulamanın mucidi kadar korkak değiliz . Verdiğimiz eksi oydan tirsmiyoruz. Olamaz mı yani!