sözlüğümüzde sıklıkla birbirimizi açık oylarken gözden kaçırdığımız sorunsaldır.

oğlum yoksa niye boşuna açık oyluyoruz ki.

en iyisi biraz daha cesaret.

atacaksın mesajı,

böyle böyle yazdıkların hoşuma gidiyor, aklı başında efendi birisine benziyorsun,

arkadaş olalım mı diye.

o da sana "ufff sn mı kaldım be slk shey" diye cevap verecek.

sonra da neden evde kalıyoruz deyip,

sağda solda fotoğraf paylaşmalar falan.

zaten güzel ve aklı başında olan kızlar bunu yapmıyor fark ettiyseniz.
Karşılıklı açık oylaştığım biri var ama aşka dönüşmez.
Çünkü hali hazırda aşığım zaten.
(bkz: Tabi lan manyak mısın)
sözlük bu belli olmaz, muhakkak vardır.

gençler açık oylaşın ama gaza gelip oynaşmayın, kız sandığınız harun ya da ibne çıkabilir.
Evvela seri oylamayı kesinlikle kullanmamalısınız, geldi yine tipine sıçtımını paraziti olarak anılırsınız.

Üçten fazla açık oylamayı ard ard kullanmayın. Yürüdüğünüz kişi dönüp bakacak hangi entirileri beğendiğinize, 25taneya tek tek bakacağını zannetmiyorsunuz her halde.

Açık oyladığınız entiriler çok önemli, burada "bu fikrini, bu özelliğini beğeniyorum, senin gibi düşünüyorum, ne kadar da benziyoruz diğil mi bence bir çay içelim." Mesajı vereceksiniz, lütfen dikkat edin,

fotoğraf ve de görsel yaplaşımlarını mutlaka ama mutlaka beğenmelisiniz, bir tane bile atlanmayacak,

Mesela bir tartışmaya mı dahil olmuş gözünüze kestirdiğiniz av önce tartışma içeriği açık oylanacak ve hemen ardından onu destekleyen bir tanım girilecek ki geri açık oylasın,

Ama bu her bokunu beğeniyorum suzan noolur vir bana yavşaklığına da dönmesin, arada onun da yazmış olduğu bir başlıkta onun savunduğu fikrin hemen hemen (tam değil) aşağı yukarı zıddını yazın ve ardından da onu açık oylayın, bu da önemli...

iki üç gün peşine düşer iki iki bazen tek tek açık oylarsanız periodik olarak o da sizi aynı şekilde açık oylamaya başlayacaktır ki bittin olum sen...

Ancak bunlar böyle sürerken kesinlikle özel mesaj atmamalısınız, bir haftayı bulabilir ama sağlam bir giriş olur allah bozmasın.

Ve lütfen adın soyadın yaş meslek memleket dinlediğin müzik türü hobilerin tc kimlik non annangile babangile hürmetler ellerinden öperim girizgahını artık bir kenara bırakın ve de unutun...

Bırak üç ay adını öğrenme, noolacak...

Denedim çalışıyor,

bu yöntemle düşmüş 23 leşim var benim sözlükte hey hey.
Vardır, 2 haftaya kadar eşim doğum yapacak. Kızımızın ismini "favgül" koymaya karar verdik.