bugün

beni hergün şaşırtan ve sınırlarının ölçülebilme imkanının olmadığına inandığım kapasitedir.
bu adamlar hiç mi okumazlar? dünya yı hiç mi takip etmezler?
acınacak seviyedeki cehaletleri ile kendilerini başbaşa bırakıyorum.
beyin kapasitelerinden fazladır.
cemaat tosuncuklarının başlık ishali olma kapasitesine yetişemez ama aşağı da kalmaz görüşüne katılmmak elde değil.
sonsuzdur.
küfür ederler.
hakaret ederler.
karşında dedikleri tek şey:

(bkz: be hey dürzü)
yobaz..
dinci..

bir tane ya!! bir tanecik argümanınız olsun, konuşalım anlaşalım lan!!
küfür etmeseydiniz daha empatik olurdunuz gözümde ama böyle yaptıkça değil empati bile kuramam...

fikirleriniz yüzünden zaten sempati duymam.

(bkz: empati ve sempati arasındaki farklar)

not: liberalim..
neymiş bu saçmalıklar yazsanda bizde görsek sizin kapasitenizi.
1- türbanla ilgili her türlü varyasyona gidilir. "x yapan türbanlı" başlıkları pompalanır. sanılsınki "türkiye nin en önemli meselesi herkez her dakika bunu konuşuyor"

2-bir konu hakkında yanlış olduğuna dair hükümler veriliyorsa "onu yapmasında ışık evlerine mi gitsin? beynimi yıkansın?" şeklinde mantık sınırlarını zorlayan karşı çıkmalar yapılır. misal "9 dan sonra barda ne işi var?" dendiğinde "ışık evlerine mi gitsin? bik bik bik" derler. lan ne alakası var? bara gitmeyen herkez ışık evine mi gidiyor? lan ne ben ne de bara gitmeyen dişi-erkek tanıdıklarım hayatımızda 1 kere ışık evi görmedik. ne alaka?

3-demokrasiden , darbelerin kötülüğünden bahsediliyorsa muhakkak bir postalcı çıkıp "şeyh sakalı öpmektense postalı tercih ederim" der. lan ne şeyhi? nerde şeyh? o kafanızda ki matrix fişini bi çıkartında dünyaya dönün artık. şeyhler yönetmiyor ülkeyi. seçimle , demokrasi ile yönetiliyor.

daha gider...
engin denizler kadardır.
araştırmacı liberal tosuncuk un (#10018803) no.lu entry ile paylaştığı araştırmada verdiği bkz ların hangisinin saçma olduğunu anlayamadığımız dolayısıyla bir fikir edinemediğimiz kapasitedir. liberalin provokatör başlığıdır.
(bkz: liboş)
starbucks ta kuran okuyan kızı döven ateistler, yaralı müslüman çocuğu arabasına almayan kemalist gibi yalan ve sacma başlıklarla kapasitenizi belli ettiniz zaten.