bugün

dördüncü nesil uuser. * *
azerbaycan türkçesi ile harika bir entry girmiş yazar. sözlük ün ilk azeri yazarıdır. * (#1693299)
tanışmayı arzu ettiğimiz yazardır. lakin mesajlara cevap vermemektedir.
kardeş ülkemizden olması sebebiyle sözlükte görmekten mutlu olduğumuz yazardır. *
sadece 5 yazarin tanimladigi birisi... * *
(#1738599) entrysiyle gülmekten öldürmüş yazardır. *
(bkz: #1739067) mükemmel calışması ile ayakta alkışladığım yazar.
gardeş ülke azerbeycanlı gardaşımız.

azerbeycan milli marşını sözlüğe yazmasını bekliyoruz.

(bkz: bir millet iki devlet)
(bkz: buyuk turan ulkusu)
menim eziz gardaşım.

özü, sözü bir, kendi soyuyla gurur duyan, soylu, her türlü haksız aşağılamayla karşı karşıya kalmasına rağmen yıkılmadan ayakta duran yiğit insan.

ama asla yalnız değil.
-----alıntı-----
turkcu duygusunu sevdiyim, cok deyerli kucuk kardesim.
----alıntı----

türkçülük yapmadan önce türkçeyi öğrenmesi gereken yazar.

edit: hatırlattığın iyi oldu dombili, ayrıca; (bkz: ey turk fasisti)
gercek turk tur.

editüb: aha işte, an itibariyle başlıkları alt alta okursak :
· azkurt (5)
· gercek turk (20)

ayrıca 20/5 = 4 !!! evet.
öyle ya da böyle fikirlerini bir şekilde beyan eden yazardır...beğenmiyorsan okuma, okurum diyorsan konuşma..
yazdıgı fikirlerini hem okuyup hem konuştugum icin özür diledigim yazardır. okurum diyorsam konuşmayayım mı? hmmm, ahahahahaha. tamam.

20/5 = 4 !!!!
evet, türk kelimesini fikren veya zikren içeren başlık entry vs. yazarken türkçe öğrenmesi gereken insan...

merak ettim şimdi bak, ulan sen neden geçmişi 100 yılı bile bulmayan istanbul türkçesini öğrenemedin ulan! ne şimdi senin konuştuğun o enteresan lehçe? topu topu 1000 yıllık bir lehçe. şimdi benim soyum sopum o dili orta asyada konuşurken biz yüksek medeniyete ulaştık da şükür artık türkçenin ulaştığı son nokta olan tikky lehçesini konuşur olduk. hatta ayar verir filan olduk...oha olduk...çüş olduk..

sen ne yaptın bu sırada? oturdun kendi lehçeni bünyende yaşattın...dünya üzerindeki türklerin bir kültürel kolunu yaşattın. çok büyük hata yaptın dostum .

burası uludağ sözlük!

burada öz be öz sözlük dilini kullanmalısın...kullanmayacaksan daha çok biti kanlanmış birbirinin müsveddesi kişiler girer bu başlığın altına ayar verirler...

şimdi sen ayar vermek ne demek onu da bilmezsin allah bilir...boşver, zaten yaptım diyen de bilmiyor ne olduğunu...ayar verdim diyen olursa teşekkür ederim beyefendi/hanımefendi de geç...itle dalaşacağına çalıyı dolaş...
aslında an itibariyle yaptığı şey sanal şiddettir. sözlüğü okuyan herkes an itibariyle bir propagandaya maruz bırakılmakta ve beyin yıkama sürecinden geçmektedir.
sanal manal, çok sağlam reklam yapmış bulunan yazar...

(bkz: azkurt turkiyen turkcesini iyi bilmiyor)
-tarzan
-ceyn
-azkurt
-tarzan
azeriliğe sözüm yok olay reklam da bitiyor...
(bkz: turan sozluk)
kurtlar sofrası na düştüğünü farketmemiş yazar. burası uludağ vadisi dir. kurtlar vadisi haltetmiştir kardeş. burda anında tepene üşüşürler ve linç bitince yerde sadece sana yapıştırılan yaftalar kalır. hoş gelmişsin bu arada.
bir an önce nuri alço'nun robdosambrıyla gelip kolasına ilaç atmasını temenni ettiğim yazar.
sadece türk olduğu için sanal lince tabii tutulan yazar.

siz de türk olabilir ve bu gururu taşıyabilirdiniz. ama siz de haklısınız. azeriler, ermeni soykırımı yaptı hocalı'da. istanbul da, bakü'nün kapı komşusu.

yazdıkları çok anlamsız. yazsana "çeçenler teröristtir, kürtler özgürlükleri için savaşırlar, azeriler ermeni katliamı yapmıştır". bak o zaman, isminin altında "fikirlerini her daim paylaştığım can dost", "türklüğün bir hiç olduğunu belirtmesiyle kalbimizde taht kuran büyük insan", "entryleriyle oha falan olduğum ahuahush insanı, yıkılıyooo.." gibi olumlu iletiler olacak. bilmiyorsun bu işi... kendin olma. sakın kendin olma. ortalık enternasyoneli ol.

bu arada, hala hepimiz ermeniyiz. bir yazıyı hiç okumadan, altına yazdıklarımızla da bunu belli ediyoruz. biz aramızda kardeşiz, türkler de araptır. hepsi öölmüüüşş...
sanal lincten bir an once kurtulmasını diledigim uludag sozluk yazarı. uludag sozlukte gercek turk olmanın bedelini ödeyen ama bundan zerre pişmanlık duymayan. hem de sadece türk oldugu icin!
sözlükteki diğer türklere kolaylıkları diliyorum.
Turan inancımızın Azeri bayrağıdır.
Sözlük otağımızın Bilge Kağanıdır.
Korumamız altındadır
özüne sahip çıkan yazardır. Helal olsundur.
ne yazık ki kendi fikrini savunan her türk gibi masa başı oyunlara kurban götürülmek istendiğini üzülerek gördüğüm uludağ sözlük yazarı. fikir özgürlüğünü savunma kisvesi adı altında alenen kürt milliyetçiliği propagandasına, terör örgütü sempatizanlığına tamam, türklük üzerine birşeyler söylemeye gelindiğinde tu kaka rezil, faşist vs. meğer ne çok vatan haini besliyormuşuz koynumuzda da haberimiz yokmuş breh breh breh. bir tanesi de teke tek düelloya davet etti bugün beni iş buraya kadar vardı, bitleri bu kadar kanlandı gerisini siz düşünün, sorun kapışmak değil çok ileri gidilirse o da olur ama ekmek yediğin kaba işemeye çalışacak kadar ileri gidenlerin barınağı görünümüne doğru gidiyor uludağ sözlük ben ona şaşırıyor ve üzülüyorum. neler için neleri satmaya çalıştığımızın farkına varalım beyler ve bayanlar, sonra kaybettiklerimize bakıp ağlamanın bir faydası olmaz demedi demeyin, bu arada sözlükteki türklere gerçekten kolaylıklar diliyorum.