bugün

http://spor.haberturk.com...665-yildirimdan-sok-yanit
Boşuna kı.ınızı yormayın, ben ne dersem o olur. bu sözlerle beraber bendeki tüm karizmasını kaybetmiştir.
"Boşuna kı.ınızı yormayın, ben ne dersem o olur"

fenerbahçe taraftarına bu cümleyi kurmuş aziz yıldırım.

şunu bilmek lazım; aziz yıldırım çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve şike yapmak suçlarından hüküm giydi. fenerbahçe taraftarı da onurunu şerefini bir kenara koyup başkanına sahip çıktı. "evet biz şike yapmışız, şerefimizle oynamak istiyoruz. böyle kişileri başımızda istemiyoruz" demedi. sonuçta başarılıda oldular. önce federasyon olayın üstünü -utanmadan ve sıkılmadan- kapattı, türkiye cumhuriyeti başbakanı recep tayyip erdoğan da platini ile bir görüşme yapıp yaptıkları şikelerin üstünü kapattılar.

şimdi aziz yıldırı taraftara "Boşuna kı.ınızı yormayın, ben ne dersem o olur" diyor. kusura bakma fenerbahçe taraftarı. sen bu lafı çoktan hakettin. suç örgütü liderine sahip çıktın.
taraftarının hakettiği tepkidir. yıllardır beyniniz neredeydi? adam mal gibi kullandı, şimdi skine takmıyor. az biledir.
onlar zaten taraftar diil, cemmatin paralı kopekleridir. taraftarın aziz yıldırımla bir sorunu yoktur.
alex'ti, aykut'tu diye fenerbahçeyi karıştırıp, galatasaraya yaptığınız gibi başımıza başkan atayamayacaksın ey feto.
türkiyenin, polisine, yargısına müdahale etmeye gücün yetebilir ama fenerbahçeye asla yetmeyecek.
hodri meydan. sıkıyorsa, seçimden önce aziz yıldırımın cezasını onasın yargıtay da görim.
cumhurbaşkanı diil, köyünüze muhtar bile seçilemezsiniz.