bugün

(bkz: küçük enişte)

(bkz: (vid #11003))
her şeyden ama her şeyden önce aynaya bakması gereken başkan.

sen fenerbahçe gibi bırakın türkiye'yi dünya futbolu için bile muhteşem bir bütçeye sahib bir kulübe daum gibi bir hocayı nasıl ve neden getirirsin?

fenerbahçe'nin geleceği adına daum'dan ne beklersin?

bakın size şunu söyliyeyim, galatasary ligi üçüncü, beşinci bitirsin. tarftarının büyük çoğunluğu rijkaard'a sahip çıkar, arkasında durur. çünkü görüyorsun ama doğru ama yanlış bugünün değil yarının peşinde adam, bir sistem, bir düşünce oturtma peşinde.

allah aşkına samimice cevap verin daum'un fenerbahçe'nin yarını ile ilgili bir düşüncesi var mıdır?
hakkında fenerbahçelilerden çok, diğer takım taraftarlarının entry girdiği başkan. her şey ortada... daha fazla yoruma gerek yok...
(bkz: ağlama aziz)
şişman,gözlüklü,çirkin ve konuştukça çirkinleşen mutant fb başkanı.
aragones'i yanına alıp basın toplantısı düzenleyen ve soru sormak isteyen gazetecilere "adam gibi soru sorucaksanız sorun yoksa hiç başlamayalım" demeyi başarabilmiş kişilik. bunca yıldır büyük bir camia başındadır ama hala kibarlıktan nasibini alamamıştır.
devre arası operasyonu için düğmeye basmış adam. en az 3 kişi alır. kaç kişi gider belli değil, biletleri hazırlamış.
birlik başkanlığı istifası da doğru karar, kim sker birliği. bu arada galatasaray'ın belediye beraberliğinin hemen "angut" yorumlara yol açması da ayrı komedi. hee golü de aziz attı di mi erman hoca?
eskişehir maçından sonra federasyonu alenen tehdit eden fenerbahçe spor klübü başkanı. işler iyi gitmyeyince iğneyi başkasına batırmanın adet olduğu bi ülke de doğal tabi böyle açıklamalar.
suskunluğunu bozmuş insandır. akıllıdır. her daim konuşanlara da bakmak lazım.
biz Fenerbahçeliler hariç kimsenin anlamadığı yada anlamak istemediği gerçekleri sölemiştir kendisi. bizim kötü oynadığımıza zaten lafımız yok. ama başkanında belirttiği gibi sen bizim penaltımızı wer hakemlik görevini yerine getir sonra yenileceksek yine yenilelim. burda konu takımın hakkının yenmesidir. Bunu anlamak istemeyenlere sölüyorum siz hakkınız yendiğinde aziz yıldırım gibi çıkıp hakkınızı savunmuyosanız, kuyruğunuzu bacak aranıza sıkıştırıp bir şey olmamış gibi davranıyorsanız o tamamen sizin ezikliğinizdir. aynısını başkandan ve bizden beklemeyin.
kendisi acaba söyleyebilir mi Süper Kupa Finalinde Beşiktaş lehine verilmeyen penaltıdan sonra aynı maçtaBilica'ya gösterilmeyen kırmızı karttan sonra neden feyat figan etmedi ??
ya da Semih'in Diyarbakırspor maçında kendini boşluğa bıraktığı harekete penaltı verilmesinden sonra ;
Manisaspor'un buz gibi golünün ofsayt diye kesilmesinden sonra neden canavar kesilmedi ??
hadi bu maçtan sonra feryat figan etmedi de Galatasaray maçında atılan ilk golün ofsayt olması da mı hiç gururuna dokunmadı da " bu hakemlerle " olmaz demedi, diyemedi ??!!!

kendisi çıkıp biz gerçekten kötü oynuyoruz, mücadele edemiyoruz dese hepimiz saygı duyardık ama yenilgilerin sebebini hakemlere yıkıp klüpler birliği başkanlığından ayrılma manevrasıyla zaten yapay olan gündemi istediği şekilde değiştirmiştir .
http://www.berezilya.com yazarı mevlüt sarı'nın gayet güzel analiz ettiği patron.
http://www.berezilya.com/mevlut-sari-patron/
bundan sonra maç içinde gelecek bütün hatalı kararların sorumlusu sayılacak adamdır. çekemeyeni çoktur. başkan gibi başkandır da ondan...
futbol dersinden her sene kalması kaçınılmaz kaderi olan , yeteneksiz zengin hiçi. ben kuantum fiziğinden ne kadar çakıyosam , futboldan o kadar anlayan talihsiz abimiz.
eskişehirspor maçından sonra tekrar istifa etmiş, an itibariyle tekrar istifasından vazgeçmiştir. önceki hayatında boomerang değilse bu adam ben de bir şey bilmiyorum.

(bkz: ismail sen kocaman bir çılgınsın)
kulüpler birliği başkanlığına devam etme kararı almış olan zat.

(bkz: aziz yıldırım'ın istifa kararından caymadan tek seferde uygulaması)
istifaları artık eskisi gibi soğuk duş etkisi yaratmayan başkan, her istifasından sonra nasıl olsa vazgeçiyor heyecan yapmaya gerek yok.
(bkz: binlerce dansöz var)
(bkz: yokluğunda çok kitap okudum)
diğer başkanlar yalvardığı için geri gelmiştir. aziz bu ne kadar kolpa gibi dursa da diğerlerine en az 2 basar adamlık konusunda. hadi 1 bassın farketmez.
yoksa birlik başkanlığı ne ya? olsa ne olur olmasa ne olur.
edit: imla meselesi.
edit dü: diğer kulüp başkanlarını tekrar yalvarması ile seçime kadar başkanlığını devam ettirecektir. burada asıl amaç şudur, bu sürede aziz başkanı tekrar ikna etmek. yeni gelecek olan naklen yayın ihalesinde işi ancak adam gibi kazançla (tüm takımlar için-anadolu kulüpleri dahil) kapatabilmek aziz başkanın elindedir. bu da böyle biline. haa siz buraya eksi verin devam edin. dünyadan haberiniz yok! ama ben şahsen inşallah ayrılır diyorum o gereksiz koltuktan, çünkü size müstehak. ne gerek 2 alıyorken 4 almaya di mi angut!
sol framde görünce yine bir yerlerden istifa ettiğini zannettiğim başkanımsı kişilik.
şakacıktan istifa etmiştir.
istifasını geri alarak*, beklediğim dönüşü gerçekletirmiş fenerbahçe spor kulübü başkanı.

(bkz: and the oscar goes to)
istifa ediyovum. yok yok etmiyovum.
çarşı'nın çok sevdiği başkandır.

aziz:çarşı terörist bir gruptur.

çarşı'nın bu yoruma o haftadaki cevap pankartı;

(bkz: seviyovuz seni aziz yıldıvım)