bugün

kendisine istifaya davet eden fenerbahçe taraftarına karşı aziz başkanın gösterdiği eylemdir.
http://sozcu.com.tr/yildirim-isyan-etti.html
peki başkan, penaltıyı sen kaçırmadın, o golü de sen yemedin. ancak;
1-aykut hoca istifa etti takımda bi prestiji kalmadı, göndermedin.
2-hapisten çıktın 3 dünya yıldızı getiricem dedim dalga geçer gibi emre-ziegler-webo yu aldın. bunlar mı dünya yıldızı?
3-fenerbahçe mi büyük alex mi dedin herkesin gönlünde taht kuran ve istatislikleri darmadağın eden adamı gönderdin.
4-feneri yıpratan sensin. sen ve senin ekibin. scoutların iş yapmıyo, futbolcuların ruhu kalmadı, göndermen gereken futbolcular var gönderemiyorsun.

şimdi burda fenerbahçe düşmanları emellerine ulaşamayacaklar deme onlar fenerbahçeyi gönülden seven taraftarlardır.
Bir Ayda mosharrafin isyani degildir. Saka bi yana siktir git aziz.
kendisine isyan eden taraftar "belirli bir grup" *
kendisini eleştiren eden spor yazarları " anti fenerist"
kendisine tepki veren hoca "çok bilmiş" *
kendisine görüş bildiren futbolcu "fenerbahçe başkanından büyük değil" *
böyle isyan olmaz arkadaş. biz galatasaraylılar olarak fenerin daha beter olmasını isteriz tabi ki ama bu mafya bozuntusu da hiç yakışmıyor bu kulübe. soyunma odasına girmek ne oluyor ki ? " siz bilmiyorsunuz bu amk oyununu ben biliyorum " bu mudur ? taraftar senden büyük değil, camia senden büyük değil, hocan senden büyük değil, oyuncun senden büyük değil fenerbahçe senden büyük ? fenerbahçe derken kastettiğin nedir anlayamadık. bir de onu açıklasa iyi olur.