bugün

Gıptayla baktığımdır, ben günü turşu gibi geçiriyorum da.
Özendiğim insandır. ben ruh gibi oluyorum da.
hayranlık beslediğim insandır...
yeri geliyor 2 3 saatlik uyku bile yetiyor bana. sade nescafeyi çakıyorum öğlene kadar bomba gibi tutuyor ayakta. bir de işin siniri stresi gerginliği varsa o adrenalin zaten uyku mayışıklık ne varsa yok ediyor.
Askerde iken bu kişi bendim. Çoğu kişi altı buçukta kalkar maymun gibi olurdu ben beş buçuk gibi uyanıp tıraşımı olurdum hatta koğuş nöbetçileri bile o saatte bir köşede uyurdu da bir ben ayakta olurdum. Geceleyin de bir buçuk gibi uyurdum. Sanırım teknoloji yani akıllı telefon kullanımı ile alakalı. Elalem er kamarasında saatlerce televizyon izler, gizlice içeriye soktukları android telefon ile gizli gizli takılırlardı. Bizim onbaşı da dedi "ula Memo sen iste yeter ki, bu hafta içinde telefon elinde olur" diye ama normalde telefon bağımlısı olan ben telefon ve sosyal medya detoksu için teklifi geri çevirdim. Televizyon izlemeyi de tamamen bıraktım. Aslında koskoca altı ay telefonsuz internetsiz yapılabiliyormuş. ilk bir ay telefonsuz internetsiz olmak oldukça zordu ama bu altı ay içinde fark ettim ki telefonu bıraktıktan sonra az da uyusam enerjik olabiliyorum. Şimdi mi, maalesef yine telefonun kölesi olduk ve maymun gibi kalkıyoruz, evet.
5 6 saat yetiyor bana.
yazın bendim bu az çalışıp çok kazanıyordum istediğim işi yapıyordum evlilik düşündüğüm kadınla birlikteydim o kadar memnundum ki 2-3 saat yetiyordu uzunca bir süre böyle geçti.
Az uyku, az enerji, elde edilebilecek maximum verim (yaklaşık iki basamak) var.

Olma mı?
gençtir. azıcık yaş alınca götünüzde patlar afedersiniz.
4 saatlik uykuyla kalktım şimdi sahile yürüyüşe milf avlamaya gidiyorum. Bu saatlerde çıkıyorlar dışarıya bunu keşfettim.