bugün

"az konuşan kadın" cevap verir.

-suskunluğum korkumdan değil. asaletimdendir. aslında vardır her söze verilecek cevabım. önce söze bakarım söz mü diye. sonra söyleyene bakarım adam mı diye.
melektir melek. hele yaşadığım son acı tecrübeden sonra "melek'üs-sultan" gelmektedir şahsıma. meğer ben şimdiye kadar konuşanları çok konuşan sanarmışım da kendimi aldatırmışım! en azından hatunlarda zeka ve beyin varmış da, az da olsa kültürleriyle bııt bıt attırdıklarına zor da olsa katlanırmışım. yazınki facia idi, umarım kimse böyle bir şeye katlanmak zorunda kalmaz. şu an ağlıyorum biliyor musunuz.
(bkz: fatal error)
cennetlik kadındır.
avına yaklaşıyordur. avını avuçlarının içine aldığında, avının kafasına çenesini dayar ve sıkar.
dilsizdir. en fazla hebele hübele diyebilir bu da az da olsa konuşmasını sağlar.
dişçiden çıkmıştır ya da uyuyordur. diğer koşullarda kendisine tuncay güney bile rastlamamıştır.
öz konuşan kadındır.
çok konuşan gibi sıkar. ne konuştuğu, nasıl konuştuğu ne kadar konuştuğundan daha önemlidir.
çok konuşmak için hazırlık yapıyordur..

heveslenmeyin boşuna..ortalama asla değişmez..
işini bilen kadındır.
(bkz: derin darbe)
dişi ağrıyordur.
bulunursa direk kaçırılmadan evlenilesidir.
bulanın kadın erkek olması fark etmez, o kadar diyorum bak! *
onlardan kaldımı ki. Neslinin tükendiğini sanıyorduk.
sen neden hiç konuşmuyosun, hasta mısın, canın mı sıkıldı, nooldu bizi sevmedin mi, burayı sevmedin mi, eee senden naber, eee sen neler yapıosun, sen orda uzak kaldın yhhaaa gibi sorulara maruz kalırlar genelde. üstelik bu sorulara verdikleri cevaplar da yeterli bulunmaz. konuşmazsa ölecek hastası muamelesi yapılır, illa konuşturmaya çalışılır. kazulet olmamalarının tek sebebi gülümsemeleridir. örneğin şöyle,
+ sen neden hiç konuşmuyorsun?
-henüz yapacak bir yorumum yok.
+ama bla bla bla...

veya
+ hasta mısın?
-hayır.
+ama bla bla bla...

veya
+nooldu bizi sevmedin mi?/burayı sevmedin mi?
-sizi tanımıyorum./sevdim./ben herşeyi severim.
+ama bla bla bla...

veya
+eee senden naber/eee sen neler yapıosun?
-şu anda burda duruyorum, senle konuşuyoruz. sen ne yaptığımı düşünüosun?
+ehe he hö yani genel olarak?
-...?? duruyorum öyle??
+ehe? (diğer yandaki kahkaha makinasına döner)

veya
+sen orda uzak kaldın yııhhaaağğğ...
-hayır kalmadım.
+ha peki... sanki şeysin biraz gibi geldi de...
-neyim gibi?
+yok yani bla bla bla.....
bütün gün yorulmuş veya gece pek uyuyamamış kadın olabilir.
aklından yüzlerce düşünce geçerken kendi sesiyle bunu bölmek istemeyen kadın olabilir.
karşıdakini konuşurken izlemeye bayıldığı için kendini tutan kadın olabilir. * *
üstelememekte ve güzel güzel konuşmaya devam etmekte fayda vardır.neticede bir süre sonra dayanamayıp açılacaktır *
Çok ve boş konuşmayı sevmeyen kadındır sadece..
hanım efendidir. saygı değerdir.
bu konuyla ilgili bir fıkra vardır. güldürür.

fıkra kısa ve özdür.

(bkz: iki kadın susarak oturuyorlarmış)

edit: lan bu arada entry numarası 10 rakamıyla bitiyor.
baş tacı edilecek kadındır. ayrıca gönlün sultanıdır bu şahıs. her zaman sevilir. gerekirse kişi kendinden bile feragat eder bu kadın için.

not: ama gel gör ki öyle bir kadın yok.*
did you mean : çok konuşan kadın
böyle bi kitap vardı. geçenlerde görmüştüm. hayal dünyası bölümündeydi herhalde.
(bkz: 404 not found)

üzgünüm ama aradığınız özelliklere uyan materyal bulunamadı.

tanım: böyle bir birey yoktur, görülmemiştir.
az ve özse öenmli olan budur. belkide aptallığından hiç konuşmuyor olabilir, cahilliğinden.
mersinli bilim adamlarinin* "kadınlarin en güçlü kası dilidir" araştirmasina binayen imkansizdir.
(bkz: baş tacı kadın)
güncel Önemli Başlıklar