bugün

meraklı insan söylemidir. ya da abazan bünyenin ayşe arman'ın yaşlı olduğunu düşünerek sorabileceği sorudur.

cevaplar:

--spoiler--
1 - ilgi çekmek için.

2 - "Kadın yine napmış bak!" dedirtmek için.

3 - Sizi konuşturmak için.

4 - Canım istediği için.

5 - Nihat'ın * beni olduğumdan çok daha güzel görüntüleyeceğine yüzde yüz emin olduğum için.

6 - içimden nasıl bir kadın çıkaracağını merak ettiğim için.

7 - Alya'ya * ileride, "Zamanında annem hiç de fena değilmiş!" dedirtmek için.

8 - Kapak olmak hoşuma gittiği için. (Kapak olduğum bütün dergileri, bir çekmeceye koyuyorum. Arada çıkarıp kendime bakıyorum. Bu da böyle bir hastalık işte. Sırada Elle var. ışın'la * plan yapıyoruz, dünyanın neresinde çeksek diye, yine Nihat'la. * Yeryüzünde Elle'e kapak olmaya hayır diyecek bir kadın var mıdır?)

9 - Hava atmak için.

10 - Bir kadının sevgilisinin bu tür şeylere itiraz etmeme olasılığının da olduğunu göstermek için.

11 - Risk almak için, risk almanın da heyecan verdiğini bildiğim için.

12 - Bu yazıyı yazabilmek için.

13 - Gerçekten o fotoğrafları yatak odama asmak istediğim için. (Yatak odamız bembeyazdı. Sıkıldım. Değişiklik olsun diye beyaz yatağın üzerine, açık gri-koyu gri ve siyah yastıklar aldım. Bugün perdeleri de değiştiriyorum, gri yapacağım. Duvarların birini de griye boyadım. Sonra yatağın kenarına da siyahlı, grili lambalar buldum. Size bir şey söyleyeyim mi, süper oldu! Şimdi o gri duvara Nihat'ın çektiği siyah-beyaz fotoğrafları asacağım. En çıplak olanlarını. Hahahahaha. Çerçevelerini bile seçtim. Bu tür numaralar çekmezsek hayat çekilmez ki...)
--spoiler--

(bkz: senden bize ne)

kaynak: http://www.haber3.com/new....php?id=481832&page=2
(bkz: so what)
duyan da bir şey sanacak...poz görmesek neyse !

ayşe arman değil miydi bu alemde en radikal, en vamp, en seksapel, en iddialı olduğunu beyan eden...evet

e peki bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. iddia bunun neresinde, radikallik neresinde?
hey girl dergisine kendi küçük dünyasına göre frikik veren liseli ablalardan ne farkın var ayşe?
bundan daha alengirli, daha radikal ve çarpıcı fotoğrafları mahallenin kezbanları feysbuklarından her allahın günü paylaşmakta paylatırmaktadırlar...

eee...ayşe arman o pozları neden verdi?
ne pozu !

(bkz: there is no spoon)
laf olsun marjinallik olsun, feminizm falan. eminim ki kocasina inat vermistir. kompleksli insan. kendine verdigi cilgin imajiyla bir yerlere gelmis ama gercekte ici gecmis kadin. sunu bilmelidir ki kendisi ne kadar ben gencim ayaklarina yatsa da genclerin espri anlayisindan, kulturunu anlamaktan bihaberdir.
züğürdün çenesine bir darbe de ayşe arman'dan geldi sayın seyirciler...

gözler bayram ediyorken yurdum insanının, "ayşe arman o pozları neden verdi?" şeklinde bir nifak karıştırılması üzerine züğürdün çenesi şimdiden yorulmaya başladı...
cevabı teşhirciliğe olan merakından olan şey.
ya ne vereceğidi sorusunu akla getiren soru.