bugün

(bkz: aysun kayacı nın babayı alması)
o zaman ermeni soykırımı iddialarıyla ilgili hemen bir şeyler söylemesi gerekecek diye düşündürten sözdür.
ufak bir lobi ile neden olmasın? daha önce örnekleri görülmüştür. acilinden 3-5 kitap çıkarması ve ülkesini kötüleyen, dış mihrakların ekmeğine yağ süren açıklamalar yeterlidir.
Hangi kategoride verilecek sorun olabilir. Kendisi hemen bi kitap çıkarıp Edebiyat dalında ödül alabilir. Kitabın konusu ne olur onu bilemem ama Biz ve onlar diye bir kitap ismi ve kendisiyle aynı safta kişileri kaleme alabilir. ne de olsa artık nobel almak hakaretten suçlamadan geçiyor.
"çoban ve ben" isimli fantezi kitabını piyasaya sürmesinin akabinde muhakkak alacağı ödüldür, de adamlar hangi dalda ödül verecek orası muamma. biraz ulysesvari anlatırsa "statüye göre oy hakkı" meselesini, hatta abartıp "proleter sınıfına ölüm" konulu bir cila da çekti miydi alayına gider, o gün işim olmazsa ben bile takdim edebilirim ödülünü...
türklüğe sövdüğünde ulaşacağı ödüldür. elif şafakla rekabet içine gireceğini düşünmekteyim.
(bkz: o pamuk)
(bkz: en etkili nobel odulu alma yontemleri)
aysun hanım kızımız bu yöntemleri kendinden önceki abileri gibi şaşmadan izlerse kesin surette nobel alıcaktır.

ayrıca:
(bkz: sevistigim gibi yazabilsem nobel i bana verirlerdi) * *
dağdaki çoban avrupalı için şimdilik fazla bir önem kaydetmediğinden nobel ödülü alma ihtimali düşüktür. ama ermeni ve kürt çobanlarının katledilmesi ile ilgili bi açıklama olsaydı olurdu bak.
(bkz: bir milyon çoban 500 bin koyun öldürüldü)
müjde ar'dan yediği laflar için alabilir.
inşallah . *