bugün

(bkz: yenisini buldum ben)
sen daha iyilerine layık değilsin, sen banada layık değilsin. kendini düşünen, bencil itsin, beni anlamak yerine ezber hayatında kendini anlatmaya çaliştın ilk günde iyi anlattın yandaştın, en son gördüm ki tayyip gibi bıyıkların olsa başbakansın.
Boşuna zaman harcadım senin için amk.
bilimum chuck bass cümleleri. o tarzda söyleyince daha da bi etkili olur.
sende 'herkes' gibi oldun ya. varlığın da yalan olsun.hoşçakal. deyip bitirilmelidir.
"artık düdük ötmüyor". kızı ayrılmaya ikna edememişseniz gayet etkili bir cümledir.
hadi sevişelim sa.
genelde edindiğim tecrübelerden söz edersek;

kızların en etkili cümleleri :

-Herşey bitti, Allaha emanet ol, Unutma! Seni hep sevdim. Hakkını helal et.

gibi ıvır zıvırlar.

Bir de bakınız mesajla ayrılıpta şunu yazanını gördüm.

-btti tmm mı btti! istedğn oldu iste.s.s. şimdi mtlsundur umarm!!! aeo bb .s

onu bunu geçtimde aeo bb nedir ya
neyse ben yazarsam kin kusarım gerek yok tadında bırakalım (smiley)
eğer karşınızda ki sizi sevmiyorsa ne derseniz de ona ulaşamazsınız. hiç kasmayın. sakin.
klişe gelecek ama ben ona dinlemesi için yolladığım şarkıda geçen bir sözü söylemiştim, ateşli bir tartışma anında. "i am finished with you", türkçe'ye seninle işim bitti tarzında çevrilmişti çeviri sitelerinde. ben de ondan esinlenip tam konuşmanın sonunda ona, "seninle işim bitti" demiştim. sonradan biz onun bi arkadaşı aracılığı ile barıştırılmaya çalışıldığımız sırada söylediğine göre bu söz çok ağrına gitmiş, gururuna dokunmuşmuş falan. bu muhabbetten sonra şarkıya falan küstü zaten. şimdi ne mi olduk? birbirimize küsecek kadar bile birbirimizi umursamıyoruz.
kına yak...
''hoşçakal'' demeden bi ilişki bitmez kesinlikle
sanırım pek klişe ancak 'sen benden daha iyilerine layıksın' bütün işini görüyor insanın * .
Eğer sizden şişman olduğunu düşünüyorsanız daha irilerine layıksın gayet idealdir.
ayrılan karşı tarafsa ne söylersen söyle etki etmez. Yok hayır ayrılan sizseniz zaten ayrılık başlı başına büyük etki cümleye gerek kalmaz.
hayvan terli.
ağzın kokuyordu zaten de kaç, kalbe zararlı, tehlikeli.
Bize ayrılan sürenin sonuna geldik iyi günler bayım.
herşeyin başı su.
Ben aslında seni, o kadar da çok, sevmiyomuşum.
-aysel bari son kez se...
+defol git hayvan herif!!
-tamam gidiyorum ama vereceğin olsun.
şekilde görüldüğü gibi gayet etkili olmaktadır.
keşke seni daha fazla sikeydim...
susup geçmektir.
bir daha ömür boyu şu günleri geçirmeyeceğiz. sonsuza kadar kaybedeceksin beni..
(bkz: winner winner chicken dinner) *