vermiştir ve haklı olarak serzenişte bulunan kadındır. vermese tamam diycem, ama vermiş... başa da kakar, kıça da, haklı çünkü.
bir erkeğin kakmasından daha iyi olaydır. en azından geç de olsa ''düşünüyor''dur.
(bkz: #15029271) ozaman kız arkadaşlara bunu yapmak düşer.
Terbiyesizdir. zikilmis hamin davasi olmaz.
muhtemelen al spermlerini ver yumurtalarımı diyen kadındır.

(bkz: al mektuplarını ver mektuplarımı)
aylarca aşk yaşadıktan sonra ayrılık ğünü seni iyi eğlendirdimmi diye soran kızlara tahammül etmek zor bu soruya tek cavap beraber eğlendik sen eğlendiysen beni boşver.
seviştin de bana mı seviştin ulan tek ben mi zevk aldım bu işten? diye terslenilecek kadındır.
biskolata reklamlarının etkisi altında sevişip pişman olmuş kadındır.
tırnak izlerin hala sırtımda,sen değil miydin öperken dudaklarımı kanatan? diye cevap verilmesi gereken kadındır.
her kadının ortak davranışını sergileyen kadındır. ''ya senin altına yattım'' tarzı söylemlere girdiğinde, işte o anda birşeyler kalmışsa da olayı bitiren kadındır. kendini size sanki orospuymuş gibi empoze etmesi hoş değildir. olması gereken, evet seninle birşeyler yaşamak istedim ve yaşadım... pişmanım ya da değilim konusuna girilmemelidir. ayrıca pişmanlık yaşanacaksa şayet, pişman olmamak içinde, herkese ve herşeye bir sınır çizmek gereklidir. kadının kendini ayaklar altına almasıdır kısaca.
sıradan kadındır. zira insan pişman olacağı şeyler yapmamalı.
sevişmiş olmayı "kullanılmış olmak" zanneden kadındır. hoş, bazen doğru da olabilir. hatta belki çoğu zaman. yoksa onun da canı sıkılır da başına kakar diye bi durumu yoktur.