bugün

çıkışlar sağlı sollu olmak üzere 2 tanedir, dilediğini kullanabilirsin. *
yıllar ayırsa bile, yollar ayırsa bile.. biz ayrılamayız.. *
bardaklarımz ayrı olsada kalplerimiz aynı..
sen daha iyisine layıksın. bu ayrılık cümlesinden çok ayrılalım cümlesidir.
bir sabah uyandığında bak etrafına ben olmayacağım, sen beni arayacaksın ama bulamayacaksın, öpmek isteyeceksin önünde engeller çok olacak, artık sen hangi yolda olursan ben o yolun ters istikametinde olacağım, şimdiye kadarki güzel duygular için teşekkürler, bundan sonra karşıma çıkarsan ne sen mutlu olursun ne de ben, yol yakınken biz kendi yollarımıza gidelim.
ruh esim degilsin , biz farklı yaratılmısız üzgünüm... seklindede olanı vardır . * *
- hadi siktir git! kendini yine cok sevdirmeden!
seni seviyorum ama aşık değilim.
seni arkadaşım gibi seviyorum.
ara verebiliriz.
- o benim 2 sene önceki halim...
+hadi ayrılalım *

+artık sıkıldım sanki. *

+beni a$ağılamandan sıkıldım. *

+arkada$ımın a$kısın. *

+zevklerimiz uyu$muyor. *

+* artık bu hareketlerinden sıkıldım *

+artık dayanamıyorum. *

+anket doldurduğun için senden nefret ediyorum. *
-sanki bitti dimi? *
-hm hm*
beni affet.kaybetmek için erken sevmek için çok geç...
ilerde mutsuz olmaktansa şimdi olalım.
Ben senin kadar güzel olamadım,
Sen benim kadar aşık...
benim kendimle alakalı bazı sorunlarım var ve bunları sana yansıtmak, benimle birlikte yaşamanı sağlamak yapılmış en büyük haksızlık olur. bu yüzden ayrılmamız en doğrusu.
(bkz: ben asla yalan söylemem)
ben sana artık huzur veremiyorum; sana huzur veremeyince ben de huzur bulamıyorum. temelde sorun bende çünkü ilişki adına savaşmak için senin on birim enerjin varsa benim dört birim enerjim var; zamanlama hatası, üzgünüm. bu cümleleri söyleyen kişinin söylediğini sandığı şey elimden gelenin en fazlasını yaptım; elimden daha fazlası gelmiyor artık bu yüzden seni seviyorum ve ayrılmak istiyorum huzuru ancak böyle yakalayabiliriz. aslında söylenmek istenen ve terkedilenin doğru bir şekilde anladığı ise şudur: ben yeni heyecanlar için enerji tasarrufuna geçiyorum; huzur yeni ilişkidedir; anlam varsa huzur yoktur; sevgiye bu kadar anlam yüklemen senin sorunun, bu da sana tecrübe olsun canım; iyi günleer...
eğer bir kavgayla ayrılınıyorsa cümleler kişiyi komaya sokabir.

kız ayrılıyorsa:

kız: -ilk oldun ama son olmayacaksın.
erkek: (ors.... bak )

erkek ayrılıyorsa:

erkek: -ilk olmadın son olacak halinde yoktu zaten.
kız: .............
'Asuman: Senin beni eskisi kadar sevmediğin her halinden anlaşılıyor zaten

Mükremin: Nerden anlaşılıyor?

Asuman : Elini tutuyorum, elimi bırakıyorsun. Gözüne bakıyorum gözüme bakmıyorsun.

Mükremin : Bilmiyorum Asuman bilmiyorum, doğrudur kalbimin eski çarpıntısını kaybettiği tüm aramalara rağmen bulunamadığı inkar edilebilir bir gerçek olsa niçin inkar edilmesin öyle değil mi, o ki inkar edilebilir edersin gider yok böyle bir şey dersin gider

Asuman : Bak ağzınla söyledin işte sonunda!

Mükremin : Ben konuşmak için en müsait yer ağız diye şey ettim ama..

Asuman : Beni artık sevmiyorsun öyle mi?

Mükremin : Ya seni seviyorum da seni sevmeyi eskisi kadar sevemiyorum. Hani eskiden seni sevmenin birbirimizi sevmenin yeşil gevrek bir tadı vardı. seni güldürmenin lezzeti damağıma yerleşir orada mutlu mesut yaşardı. yani bir şey olduğu vakit ilk bunu koşayım gideyim Asuman'a söyleyeyim tarzında bir haberci telaşı olurdu.

Asuman : Şimdi ne oldu peki?

Mükremin: Bilmiyorum Asuman bilmiyorum, kalbim bir kuyunun dibindeki suyun içinde nefes almaya çalışan bir gariban; yukarı tırmanmaya çalışıyor ama ne yapsın kuyunun duvarları düz, kuyunun duvarları ıslak..'
ben kendi yediğim siktir'i söyleyim o zaman ,
x:henüz hazır değiliz , ilerde bir gün mutlaka sen olucaksın!
ben:mesela ?:S ne kadar ilerde ?
x: *
b: söylesene kızım ? :S
x: :/
b : * :/ ?? yavrum bişey de yaa ?
x: ilerde bigün.. *
b: o gün.. neyse tamam iyi günler.. !
heyecanımı kaybettim. *
Dilin söylediği;
Yolun açık olsun,umarım bende bulamadığın mutluluğu başkalarında bulursun...
Yüreğin söylediği;
Gitme...Sensiz olmaz,bu kadar çok severken vazgeçemem n'olur dur...Ayrılık deme...
olmuyor ya artık aşık değilim başkaları da ilgimi çekebiliyor özür dilerim sevemiyorum seni.
ilişkilerde kullanılan kelimelerin yan yana gelerek kurulduğu cümlelerdir.

ayrılmak istemiyorsan eğer kuramazsın bu cümleleri ve acemisi kalırsın ayrılığın.
hatanın koy götüne hepsi sende.
Sorun sende değil bende,sen benden daha iyilerine layıksın diye başlar hüzünle biter.
güncel Önemli Başlıklar