bugün

(bkz: ölmediler)
Bir bedende bütünüz biz...
şahane şarkıymış. yeni duydum. hayret.
aynı bedende can gibiyiz.
cana can katan sevgilileriz.
yanıp da bitmez sevgileriz.
biz öldü, ben kaldım.
(Ölmedi).
duyduğunda hadi len diyeceğimiz ama gerçek olduğunu düşündüğüm söz. sen sigaradan akciğer yetmezliğinden, ben alkolden karaciğer yetmezliğinden gideceğiz sevgilim, ciğerim.
siktir git ötede öl dediğimiz repliktir.
taner kaya'nın estirdiği, ferhat göçer'in tüyünü diktiği şarkıdır. "ferhat göçer sen söyleme mk" dedirtir.
bu şarkıyı dinleyenler kendileriyle çelişiyor o zaman yaşayan ölüler aramızda.
(bkz: ferhat gocer dinlemek)

acil kuveti su doldurun ve icine sac kurutma makinesini atin!

edit: sozlugun zeka seviyesini dusununce editleme geregi duydum. yapmayin arkadaslar, ölürsünüz.
Tam 17 18 yaş şarkısı. Ergen mergen diye yermiyorum yanlış anlaşılma olmasın ama ayrilinca ölücem, bırakırsan keserim kendimi tarzı geliyor bana bu sözler.

Zaten bu şarkıyı ilk dinleten de ayn şekilde teklif edip kabul ettiren kişi olmuştu. Kabul edeli 24 saat bile olmadı ama ayrılsak ölürüz biz!
bir dönem fena kastı be. ne çektik ya rab!
çok şükür modası geçmiş şarkıdır. ferhat göçerden dinlenmemesi şiddetle tavsiye edilir.
sana bişi olmaz. benden çok var .
bi kız arkadaşım bana bunu göndermişti, hatta vinrar olarak mailden atmıştı. sıkıştırmayı açana kadar deli olmuştum neyse. dinledikten sonra hüzünlenmiştim, ama 1 hafta sonra hüzünlü bi ayrılık yaşadık. demek ki sevmeyince olmuyor sözlük.
siyam ikizleri.
ferhat göçer! in güzel yorumladığı şarkıdır.
bestesini hiç sevmediğim, sözlerinde geçen "diyemezsin ki/gidemezsin ki" söylemini fazla iddalı bulduğum; ancak şu dörtlüğüne bayıldığım şarkı..

biliyorum deli gibi sevdin,
ayrilsak ölürüz biz,
bir bedende bütünüz biz,
ellerde ölürüz biz...
ben ölürüm, biz değil.
kıro bir şarkı, ötesi yok. ferhat göçer söylediği için mükemmel değil yani.
ferhat göçer'in sevilen şarkılarından bir tanesidir.
tıpkı ayrıyken de öleceğimiz gibi devam ettirebilirim.
klasik züğürt tesellisi. kim demiş ayrılırsak ölürüz? eğer kız güzelse 1. hafta çok zor geçer. 2. hafta hafif geçer. 3. hafta çevresinde fır dönen erkeklerin şefkatine boyun eğer. yelkenleri suya indirir. sonra ''ayrılsak ölürüz biz'' den intikam süreci başlar.

bırakın bu işleri bu zamanda bir leyla bir mecnun yok!
ya bi siktir git dedirten şarkı gidemezsin kki ymiş bi de gider ki kıçını yırtsan gelmez ve ayrılınca ölmezsin kim ölmüş lan kim delille konuşun kim?
az önce dinledim. aldatılmaya iyi gelir, birisi sizi aldatırsa dinleyin bence tavsiyem.