bugün

ayrılık sebebi anlaşılan sevgili.
--spoiler--
ben ayrılıp 2 gün sonra başkasına koşmuştum. daha doğrusu anında koştum da 2 gün sonra çıkış işlemlerine başladık.*
--spoiler--
sevginin ne oldugu idrak edemeyen gerçek sevgiyi yaşamamış kişidir.
ortaya sürülen sebepler ne olursa olsun bir ilişki bitiyorsa en azından bir taraf artık istemediği için bitmiştir. e ilişkiyi bitirmek isteyecek kadar o ilişkiden soğumuş olan bir insanın da değil bir ay bir gün sonra bile bir başkasıyla birliktle olmasında bir gariplik yoktur.
ayrılalı bir ay olmadan başkasına koşan sevgili tek başına hayatta bir baltaya sap olamayan, mutlaka yanında kendini çekip çeviren kendisinde olmayan beynine ihtiyaç duyan insandır.
çivi çiviyi söker düşüncesiyle yaşayan kişidir.
insanın kendinde eksiklik aramasına, kızın yeni sevgilisi ile kendisini karşılaştırmasına sebep olur. yapmayın yav.
normal olanı yapmıştır, ne yani yalnız kalıp da sizin yaranıza extra tuz mu olacaktı? evlenip ayrılmak değil yaşanan belki bir ay bile çıkmamışsınızdır. ne paylaştın da hesap soruyorsun?
onca şey yaşadığınla kalirsin. Insanlar sevgiye saygı duymuyor artık. Bir anda yıllar süren ilişkiyi silebiliyorlar,unutuyorlar. Herkese naçizane bir tavsiye. Yalnızca kendinizi sevin , partnerinize saygı duyun.
nalet gitsin ona.

peşin edit : lanet demiyorum nalet diyorum isteyerek diyorum bilerek diyorum.
Günümüz iliskilerinde yeni sevgili bulunup sonra eskisinden ayrilmak moda oldugu düsünülürse gayet normaldir.
Bir ay evvelden başkası sevgilinizi rezerve etmiştir.
sen ondan önce koşmamışsan tüh yaa benden hızlı davrandı şeklinde üzen durumdur. yoksa benden ayrılan adamın sikinin bekçisi miyim banane?
boşluğa düşmüş sevgilidir.başkasıda o boşluktan yararlanmıştır.
maksat motor soğumasın.
ölünün naaşı soğusaydı bir bari diye düşündürten insandır.
Fark eder etmez sizin triplere girmenize sebep olabilecek sevgilidir. durun ve sakin olun ondan kurtulduğunuza şükredin. çünkü zaten hiç sevmemiştir.
kadın ise orospu erkek ise ibnedir. tespitinin yapılmasına neden olan sevgilidir.
aldattığı için ayrılılan sevgilidir. sizi aldattığı kişiye koşmuştur.
garip bir sevgilidir. onda hiçbir zaman etki bırakamadığınızı düşünmenize sebep olur. unutulduğunuzun apaçık göstergesidir. tabi bir de insanı bunalıma sürükler orası da ayrı mevzu. *
koşmaktan öte uzun atlamıştır.

"kafası ve gönlü" başka birinde olan birinin gerçekten sevgili yaptığını düşünmek zor.
kendini kandırıyordur olsa olsa.
ilişkinin son durumlarına bağlıdır. şöyle ki kişi ayrılık konuşmasından çok önce kafasında bitirdiyse ancak şartlar gereği konuşma geciktiyse ne o.ospudur ne şerefsiz.

bu kadar vazgeçilmez olduğunuzu düşünecek kadar ne egosuna sahipsiniz ?
orospu demiyelim ama yanlıştır.sözlükteki aşırı geniş insanlar da diyeceklerimi iyi dinlesin.

ilişki bitiminden 1 ay içinde başka kollara koşmamalı bir insan bunun modernlikle alakası yok.
eğer ilişki onun kararıyla bitmişse yaşananların hatrına o insanın zaten kırılgan olan psikolojisini daha da bozmamak adına beklemeli.
iyi kötü o insanla zaman geçirmiş hayatı paylaşmıştır direk ilişki bitiminde birine koşması ayrıldığı sevgilisinin zaten kötü
ruh halini iyice bozar.
bir zamanlar değer verdiği o insana biraz fedakarlık yapıp bekleyerek jesti çok görmemeli insan.
diğer türlüsü bencilliktir.
dövmek ister insan, komaya sokmak ister.

yüzünü görürsün heyecanlanirsin. yaptigi aklina gelir tükürürsün suratına, şükür der yoluna devam edersiniz.
var öyle insanlar. sevgilisiz yaşayamayan tipler. hayatını birilerine odaklı yaşayan zavallı parazitler. kısa dönemde size yazık olsa da uzun dönemde ona yazık olacak bir insandır. yalnız kaldığı an ölürler bunlar nefes alamazlar. hep sığınacak birini ararlar. güçsüz ve zayıf kişi hareketidir. çok üstelemeyin. geldikleri gibi giderler
sevecek kişi değil de, yanında gezdirecek kişi arayan ve insan ortalamasını düşüren kişiliksizlerdir.