bugün

ön dişleri belirgin şekilde ayrık olan kimselere , kaderin daha merhametli davrandığına inanılmasıdır. öyle ki, bu tür insanlar daha iyi evlilikler yaparlar, daha çok para kazanırlar vs. toplumda fazlaca yer etmiş boş inançlardan biridir, tıpkı yaşça küçük erke-yaşça büyük kadın evliliklerinde çiftin ömür boyu fakirlik yüzü görmeyeceğine inanmak gibi.(sanırım kızlar evde kaldığında, bulunan ilk kocayı da ikna etmek ve elden kaçırmamak uydurulmuş bir yalandır.bu benim tezim sadece.)
gerçekten boş inançtır. hayır kendimden biliyorum. dişlerim ayrık ama henüz şans getirdiğini görmedim. hep şanssızım.
yok öyle bir şey
(bkz: züğürt tesellisi)
(bkz: tabi tabi görürsem söylerim)
(bkz: madonna)
insana çok saftirikçe bir ifade kattığından kendilerine kimsenin kötülük yapmaya kıyamadığını düşünmeme sebep olan hadise.
şu yaşıma kadar hiçbir faydasını görmediğim durum. uğur, şans filan dediler yıllarca. hala bekliyorum allahtan ümit kesilmez tabi.
safsatadan başka bir şey değildir.
kendini kandırmakta sınır tanımamak.
(bkz: süleyman demirel)
oldu olacak ayrık dişin arasına birde piyango bileti sıkıştıralım.
ilk defa farkettim bunu bak, bir erkekte gördüm çok kötü duruyor ki. bir kızda olduğunu düşünemiyorum iğrenç durur tabi ön dişlerinden birileri ayrıksa. ee bunun uğuru ne olabilir ki onu anlamadım.
" (bkz: hakan ural) çok uğurlu bir kişilik o zaman " şeklinde isyan ettirten hede.
tek işlevi, alt dudağın ısırıldığı takdirde oldukça havalı(!) bir biçimde arasından tükürülebilmesidir. bir de bunların arasında yemek artıkları da birikir (bkz: diş ipi)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar