bugün

her muhabbette aynı şeyleri bıkmadan, usanmadan, "ben bunu daha önce anlatmış mıydım?" diye düşünmeden anlatan yaratık.
beynindeki sorun nedir merak konusudur.
hiç susmaz.
dedemdir o dedem. anlattığı da komutan hikayesi.
muhtemelen doğruları söyleyen insandır.
'her zaman doğru söyle ki ne söylediğini hatırlamak zorunda kalma' felsefesini kullanıyorsa en azından yüzü kızarmaz.
bariz asosyal insandır. çocukluğu anısız geçmiş, ergenliği de problemli geçmiş arkadaştır. hayatında belli başlı 7-8 olay olmuştur ve onları sürekli ısıtıp ısıtıp verir ortama. arkadaşlarına gına getirse de sevilesi bi tiptir. candır.
kafası kırılası insandır. ilk seferde anlayabiliyorum şeklinde ikaz edilmelidir.
unutkandır. ve sıkıcı tabi...
"anlatmıştın" dediğin halde susmayan, aynı şevkle anlatmaya devam eden, katlanamadığım insan türü.
Yalanı az olan kısıdır . Bılındıgı uzere yalan soyleyen kısı bır anlattıgını bın farklı sekılde anlatır . Eger arkadasınız anlattıgı olayı her defasında aynı anlatıyorsa ona guvenın öpün sevın . Ondan zarar gelmez .
günümüz türkiyesinde sayıca fazla olan türlerdir...
öğretmen ya da bankacıdır.
zira karşılaştıkları, hitap ettikleri insanlar ir defada laf anlamazlar.
sürekli bim ile ilgili espriler yapan adamın amcaoğludur.
Tek hedefi bir dinleyici bulup anlatmak, anlatmak...kah ağlatıp,kah güldürüp eşsiz hayat deneyimlerini aktarmak isteyen önemseyin beni diye bağıran masum kişidir. ilk tekrarlarda kırmamak için hiç duymamış gibi heyecanla dinlenir, ancak dikkat çok şevkli dinlersenizde hedef kitle olabilirsiniz ancak tekrarlar 2,3 oldumu hiç çekilmez ve artık yapılacak en iyi şey bir yolunu bulup derhal ortamdan uzaklaşmaktır.

Saksı değilim ben en çok bana soracaksınız-EROL BÜYÜKBURÇ
babaannem la bu.
Beyninin bir tarafında muhtemelen hasar olan insandır, anlattığı kişiye acınır.
Pek korkulacak kişi değildir. Hayatınızda en az bir tane olmalıdır.
Yaşlı, salak, deli veya kadındır.
suçsuz insandır. karşısındakiler anlamadıkça anlatmaya devam etmek ister, yanlış anlaşılmak istemez. normal biridir.
Inandığı şeylerin peşinden koşan insandır. bu davranış bırakılmalıdır çünkü bu davranışın bir sonu yoktur.
Kriz geçirme nedenidir...
Asabınızı, sinirinizi top yapıp, yakantop oynayan, şuursuz insan kişisidir...
Her defasında, aynı şevk ve iştahla anlatmaları yok mu?!?!?!
Dinledik yahu, dinledik!!! Azad et artık!!!
(bkz: eşinizi neden öldürdünüz)
Ağzının ortasına kürekle vurulası insandır.