fena yarraklara gelecek demedi demeyin.
https://www.youtube.com/watch?v=mK_0YURxH0w

edit: 1,26 sn de el hareketi çektiği dikkatimden kaçmadı.
edit2: videonun altına kapısını yamulttum o da hiç yoktan idare eder notu düşmüş.
Kendine trafikte pozitif ayrımcılık isteyen ve boş vakti bol olan bir motorcunun yaptığı artisliktir. Şahsen motorsiklet sürücülerine her zaman yol vermeye özen gösteririm ama ola ki hatayla sıkıştırsam ve beni durdurup böyle bağırsa arka koltuğumda bulunan beyzbol sopasıyla bacaklarını kırarım bu itin. Arabanın şoförü alttan aldıkça bağırıyor it.
bir dönemler motor kullanmış biri olarak, bu şahsın amacının farkındalık yaratmak olmadığı apaçık belli.
kendi reklamını yapan bir ilgi manyağı götveren.
Bu nasıl başlık diye düşünmeme sebep olan artizlik.
Ekşicidir bu götveren. ilk videosunda kendi şeridinde giden bir transporterin içindeki efendi bi elemana ikinci videosunda ise sıkışık trafikte telefonla konuşuyor diye bir kadına atarlanmıştır.

Sen kimsin olm. Trafiği düzenlemekle görevlendirilmiş bir görevli misin. Ulan ibne senin bu yaptığının atarın binde birini trafik polisi yapmıyor göt.

Ha birgün siki Kıllının birine denk gelirsin anan amının replikasını böğründe açar o zaman görürüm seni yavşak.
Bu adam motorculurın haklılığını haksızlığa dönüştürüyor. Birgün bana denk gelmesini çok isterim. Bak güzel kardeşim trafkte ufacıksınız. Ne takip mesafesine uyuyorsunuz ne de şerit sistemine. Sürekli kör noktada kalıyorsunuz. Bu bir bahane değil ama adam seni mi takip etsin önüne mi baksın. Ben takip ediyorum elimden geldiğince bir hatam varsada özür dilerim buna rağmen artisliğe devam eder yada bu tonla girersen tartışmaya o go pro yu.
Edit: imla.. bu arada istersem emniyet şeridinden giderim diyor. Tek derdi reklam yapmaktır. Dikkat et birgün öyle biri denk gelir ki reklam yerine haberlerde izleriz seni.
adamın polis olduğunu hala ayıkmamış mallarrın olduğunu gösteren artislik.
Bu adamı ilk videosunda sinirine hakim olamadı sanıyordum meğerse godoş artistlik peşindeymiş. Birgüb taşaklı biri buna denk gelir ki o zaman bu adam görüntüleri yayınlamaz ama umarım mobese felan kaydederde izleriz.