bugün

Sevgilimle gecen her anım böyle.
ikizler burcu kızlarıdır.
istanbul+2 çok büyük bir alanı kaplar. o sebeple milyonlarca kız vardır. biri güler o anda bir diğeri ağlar.
(bkz: greenwich)
sevgilisinin ya da arkadaş grubunun yanında ağlıyorsa onu konudan uzaklaştırmak için espriler yapıldığı sırada konudan anlık da olsa uzaklaşan kızın tepkisi olabilir pekala. çok büyük bi dengesilik değil yanii..
aynı saat diliminde hem ağlatıp hem güldüren erkeklerin sevgilileridir.
duygularının etkisiyle sürekli gel git yaşayan, duygusal tepkilerini içe atmayıp, açıkça dışa vuran kızlar.
yengeç burcu kadınıdır. kendimden biliyorum.
önce ağlar, ağlar, ağlar sonra güler, güler, güler sonra ay sinirim bozuldu der sonra gözünden yaş geldiği halde güler. çok gariptir. ikisinin de bir nedeni yoktur.
regl kızlardır.
Psikolojisi sıçmış kızdır.
dalgalı ruh halinin sularında çalkalanıyordur.
pms zamanına denk gelmiştir.
büyük ihtimalle aşk acısı çeken ve çakdırmamak için kasan kızdır.
(bkz: böylelerinden çok çektim)
aynı saat diliminde yer alan tüm kentlerde anlaşılmaz bir biçimde benzer tepkileri veren dişilerden oluşan familya.
(bkz: saat dilimi)
görsel
ağlamanın, gülmek gibi duyguların dışa vurumu olduğu düşünülürse; etten kemikten bir kızdır işte.
(bkz: histeri)
multipl skleroz riski taşıyor olabilir.
kavram kargaşası yaşayan bunalımdaki kızdır.
allah şifa versindir.
ikizler burcu olma ihtimali yüksek kızlar. *
sarhoş kızlardır. sevgiliden ayrıldıktan sonra bir barda kafayı çekip ağlar. arkasından arkadaşlarının boşver demeleriyle açılır ve şen şakrak gülücükler dağıtmaya başlar.

anlayacağınız dışı sizi içi beni yakar demektedir.
umudunu tek şeye bağlayabilmiş çaresiz kızlardır. eğilip bükülürler sürekli...
ya depresyondadır yada aynı saat diliminde bulunan biri ağlayan biri gülen iki farklı kızdan bahsediliyordur.
bunların bir de mesaj alıp bayılanı vardır.
depresyondadır. ağlarken güler gülerken ağlaması gelir. anlayışla karşılanması gerekir. çok gülmeyin sizin de başınıza gelebilir.
bu tepkilerin sıkça gözlendiği durumlarda kızın bir ergen olduğu anlaşılır.