bugün

rezil bir futbol oynatan teknik direktördür, hala oynattığı futbol konusunda aziz yıldırım'a sallayanlar var. aziz yıldırım mümkünse bir daha televizyondan bile maç izlemesin ama bu oynanan futbolu aziz mi oynatıyor arkadaşlar? istifa ediyorum bile diyemedi, allahın basiretsiz adamı. defolun gidin lan fenerbahçe'nin başından artık.
Sakın biyere gitme kral seni daha uzun süre fenerbahçe nin başında görmek isteriz.
tutmayan aynı sistemde ısrar ediyor. istifa konusunda da ısrarcı olsa süper olur.
Galatasaraylıların ve diğer takım takım taraftarlarının kalması için kampanya başlattığı teknik adam. Ne çok seveni varmış. Meğer taraflı tarafsız herkesin gönlünde taht kurmuş.
görsel
oğlum sen hala istifa etmedin mi?
Fenerbahçe taraftarı kızar eder ama, hala herşeye rağmen arkanda aykut kocaman. Bu takımın toparlanacağına hala inancımız tam. Dibi gördük artık, daha aşağısı olmaz. Şimdi çıkış zamanı!
Kendisi için ligde 9 hafta süre vermiştim.Iyi dayandı gene.
bence bu adam proje, sırf aziz yıldırım'dan intikam almak için yapıyor bunları.

yoksa aykut kocaman bu kadar da başarısız bir takım yaratamaz.
ali palabıyık ile kocaman.
rezil herif geri dönmüş, yazıklar olsun.
istifa etmeyi dahi beceremeyen kişi. Fenerbahçe kimin eline kaldı. Bıktık ha yemin ederim neyini düşünüyorsun çek git yedin zaten 1 seneyi daha. Evet.
adamdır.
işleri yoluna koyucaktır. sabredin.
Eğer gerçekten takıma zarar veren adamlar varsa kaçmayıp onları kadro dışı bırakması isabetli olacaktır.

Ersun yanal ı da futbolcular gönderdi. Çalışmaya gelemeyen gitmeli.

O zaman gerçekten düzelecek fenerbahçe.
takıma zarar veren oyuncu diye birşey yoktur. otoritesini yansıtamayan hoca vardır. kulüp sana milyon eurolar verecek, senden istediği tek şey haftada sadece 90 dakika canını dişine takarak mücadele sergilemen. bu kadar para kazanıp lakayıt davranan adamı sikmek lazım. (riekerink mağduruyum oradan biliyorum) edit: burada milyon eurolar kazanıp futbol oynamayan okuma yazması olduğuna şüpheli olduğum futbolculara sitemim. Aykut kocaman efendi biri, lakin bu eşeklere biraz sert olmak lazım.
dikine futbol diye birşey uydurdular konuşup duruyorlar azizim halbuki futbol enine oynanır sözlerinin sahibidir. hoca bu kaçıncı tuhaf istifan allasen. gereğini yapacağımın meali istifa etmiş gibi yaparım yönetim kabul etmezse devam ederim. profesyonel adamsın yakışıyor mu aga. oyun merkezi diye diye yedin bitirdin takımı. defansa o kadar düşkünsün ki istifayı bile geri çektin. nolur git konya malatya antalya takıl türkiye kupası kazan avrupaya git ne biliyim gez toz ama bırak şu takımı artık.
Adam geriye dönüşleri o kadar çok seviyor ki önce istifa etti sonra geri döndü.
bence istifa etmedi. aziz kovdu sonra vazgeçti. aykut'un istifa edip vazgeçmesine kamuoyu alışık olduğu için o şekilde servis ettiler. çünkü kovarsa taraftar ersun yanal'ı isteyecek.

aziz yıldırım'ı normal bir başkan gibi düşünürseniz bence kocaman'ın eline güzel bir kadro verdi. hesabını sordu. haliyle bu birinci hesap değil ve kovdu.

şöyle bir çıkmaz var basit şekilde anlatırsak, aykut tamamen geriye yaslanıp kontralarla gol aramak istiyor fakat yönetim ve taraftarlarsa bunu istemiyor. bütün problem bu ciddiyim.
oyun stili çok sıkıcı olan fenerbahçe taraftarını kanser eden teknik direktör.
bu kadar üstüne gidilmesini saçma bulduğum teknik direktör. Zira yılanın başı kulübü babasının çiftliği gibi kullanan aziz yıldırım.

2010-2011 sezonuna laf atanlar ise ağır saçmalıyor. açın bakın fenerbahçe'nin o sezon kadrosunu inceleyin. o kadroyu ben bile şampiyon yapardım. nitekim o sezonu alex de souza sırtladı. adam 27 gol, sayısız asist üretti. keza andre santos, mamadou niang, diego lugano gibi klas oyunculardan bahsetmedim bile.
Takımla bugün antrenmana çıkmıştır.
iyi bir teknik adam olduğunu düşündüğüm kişi.

edit:galatasaraylıyım
Mesele Aykut Kocaman değil, mesele onu takımın başına getiren anlayış. Bu; Nani, Persie, Markovic gibi hücum silahlarını milyon eurolara alırken, takımın başına Yunanistan'da savunma futbolu oynatan Vitor Pereira'yı getiren anlayıştır. Aykut Kocaman'ı teknik direktör yaparken takımın hücum futbolu oynayacağını beklemek gibi. Bu sebeple Aykut Kocaman'ın istifa etmesi ya da devam etmesi bahsedilen anlayış değiştirilmedikçe önem ifade etmez.
ali palabıyık'ın fenerbahçe'deki yardımcısı.
güncel Önemli Başlıklar