1. 1.
  hayatımda tanıdığım en nazik, en kibar ve en anlayışlı insanlardandır.
  hatta türkiye de önemli bi dansçı olmasına rağmen; tanışmamız sırasında kendisini tanımayan ve onu sıradan bir öğrenci sanan şahsıma karşı dahi bu nazeketini esirgememiştir.
  bir dansçının bu kadar hanımefendi, bu kadar ağırbaşlı olması beni hayrete düşürmüş,
  ve önyargının ne kadar yanlış bişey olduğunu hatırlamamı sağlamıştır.

  kendisiyle birlikte yürümek çok zordur, bu yüzden katil olma ihtimaliniz olasılık dahilindedir. çünkü kendisi çok güzel ve ünlü olduğu için etraftaki bütün herkes ona bakmakta ve buda sinirlerinizin tavan yapmasını sağlamaktadır.
  5 ... li rojhilate dile min
 2. 2.
  benimle dans eder misin^den üçüncü ayrılmasına rağmen o yarışmaya katılan arkadaşlarına oranla çok sağlam , kaliteli , düzgün * popüler işler yapan kızıl saçlı güzel kadın , dansçı.

  yanılmıyorsam bir de başının üstünde o garip hareketleri de yapabiliyor , repleri yolluyoruz kucak kucak.
  5 ... yarim
 3. 3.
  izmirli dansçı, şeker insan.
  3 -1 ... legend of the stranger
 4. 4.
  şimdilerde ekin bernay'la human race'ye katılmak için hazırlanan dans tutkunu insan.
  2 ... other
 5. 5.
  kenan doğulu, hadise gibi sanatçılarla çalışan, aynı zamanda nike women 2005 birincisi olan şirin insan. kızıl saçın bir insana ne kadar yakışabileceği sorusunun cevabı olan, izmir kızlarının güzelliğine kanıt oluşturan ve gönül verdiği renklerin sarı-lacivert olmasıyla da kendisini sevmemiz için çok fazla sebep barındıran ve daha uzun yıllar kendisini izlemeyi umduğumuz* yetenekli dansçı. bir de american pie oyuncularından alyson hannigan kendisine feci benzemektedir.* * *. aydan uysal
  bu da aydan'ımız aydan uysal
  1 ... lefter bartu de souza
 6. 6.
  müthiş bir b-girldir. şu aralar kuruculuğunda da rol oynadığı voodoo west crew adlı dans grubunda yer almaktadır. ve bu grupla beraber burn2dance yarışmasına katılmıştır.
  2 ... onuncu koy
 7. 7.
  uçan melekler adlı filmde 'Melek' karakterini oynayan hatun.
  1 ... blackmaidu