bugün

döverim, çarparım, boğarım gibi tehditlerden çok farklıdır. güzel ve eski bir sevgilim de çok kullanırdı bu kelamı.

ona sormuştum nasıl yapacaksın diye:

seni yere yatırırım, ayakkabımı da çıkartmadan ağzına ayağımı sokarım demişti... konu da kıskançlıktı.
ayağımı g.tüne sokarım ha tehditinden daha ılımlı olandır.
bir türlü anlayamadığım küfür hakaret tehdittir.

vakti zamanında ergenlik dönemimizde knayt onlayn oynarken elemanın tekiyle küfürleşmemiz sonucunda telefon vermiştik birbirimize açık adres istemişti. heyecanlıyız ya asıcaz kesicez bizde verdik telefonu. aramadı. numara istedim. vermedi. ısrar ettim aradı. gizli numara açtım telefonu,

-niye gizli lan numara piç kurusu?
+sus lan ayağımı ağzına sokarım.
-ahauhauah sen nerelisin amk o nasıl küfür lan.
+bursalıyım lan ne var?
-ahaha top seni. ayağını sokacakmış sokacak başka bişey yok tabi. ayak sokuyorsun sende haklısın.

telefon suratıma kapandı. o gün bugündür bir daha hiç duymadım bu küfrü. isabet oldu duymamam.
ayakları bakımlı bir bayansa, fetiş bünyeleri sarsmayacak olan eylemdir. *
sürekli abiden gelen tehdit olabilir.
Ayak fetişisti duygularını içerisinde bastıran insanın kullandığı cümle.
Başarabiliyorsa ne mutlu ona diyecekken an itibariyle denediğim ve olumlu sonuç aldığım eylem. Zor olmasa gerek.
ayak fantezisi esnasında olur ise tehdit sayılmayacak bir aksiyondur.
dikkat edilesidir. zira bizzat şahit olduğum "ağzına tükürürüm" şeklinde tehdit aldıktan sonra ağzını açıp "tükür hadi" diyen kişinin ağzına karşıdaki tarafından tükürüldüğüne şahit oldum. artık herşey olası geliyor.
bende sana gezegeni sokarım diye devam eden ve sonu kesin olarak, " kimsin lan sen, sen kimsin lan " diye kavgaya dönüşecek tehdit biçimidir.
bu tehdidi yapan kadınsa üzerine gidilip delirtilmesi gerekir. sonra gelsin parmaklar ağıza oyshh.