bugün

ota boka laf söyleyen ve kendini süper bir insan zanneden yazarlardır. bunlar sözlüğe bir şeyler yazmak yerine yazılan şeylere laf atmak için dünyaya gelmişlerdir adeta. atılan laftan sonrada büyük ihtimalle suratlarında müthiş adi bir gülümsemeyle 'ne kodum lan lafı!' diye bir cümle de kurarlar. ama minik beyinli oldukları için ancak kendilerini eğlendirmiş olurlar. zira ne laf sokmuşlardır ne de başka bir şey olmuştur. bir nevi masturbasyondur yaptıkları. ama olsun, her cins olmalı yine de. onlar olmasa kendimize acımak durumunda kalırız ki haksız yere.

edit: bu da bir nevi ayar oldu ama naapalım? (bkz: ne yapalım)
Misyoner pozisyonunda entry giren yazardır.
narsizmin ve ukalalığın şebek edici fonksiyonelliğini yaşayan fakat duruma vakıf olamayan yazardır.
sözlükte 24 saat online olup* uygun ortamını bulunca nickl altı olsun, herhangi başlık olsun ayar veren yazardır ama -bir anlayışa göre-.

esÂsen, sözlükte gereksiz cıngar çıkaran, komik olduğunu zanneden, aptal aptal işlere kalkışan, saçma sapan başlıklar açıp ilgi toplamaya çalışan, güy nickini hafızalara kazıtmaya meraklı yazarlar olduğu unutulmamalıdır. e böyle insanlara yanlışlarını göstermek "ayar verdim eğlendim" anlayışından gelmez, sol frame'in göze iyice batmaması içindir.

sokakta yürürken yerde bir çöp görüldü mü onu gidip çöp kutusuna atarsanız kimse size "çöpçü müsün lan, sana ne?" dememelidir. bu olayın sanal versiyonudur bu da.

beynin varsa anlarsın ama, mujakka...
aynen sudur:

(bkz: fenerbahce kompleksi/#2330309)

hemen ardindan;

(bkz: fenerbahce kompleksi/#2330325) (yukardaki ilk entry yandaki ayar sonrasi duzeltilmistir , icinden tesekkur edilir , kotu niyete karsi iyi niyet baabindan)

ama oysa; hatta *

(bkz: 17 ekim 2007 turkiye yunanistan maci/#2324177) (stat * ele verir talkini kendi yutar salkimi olmus. eheh. )

arastirmaci sozluk yazariniz sundu , evet gulgun , soz sende.

edit: (bkz: fenerbahce kompleksi/#2330325) silinmis. (kelimesiz kalmak)
(bkz: sözlükteki misyonerler)
herkeze laf sokmaya calisip aslinda kendi icinde olan a$agilik duygusunu gostermemeye calisan yazardir.
yada soyle soyleyebiliriz; a$agilik kompleksi olan insandir.
sözlüğü sözlük yapan yazardır. ayarsız bir sözlük düşünemiyorum.

mesela:
bu başlığın altına (bkz: kendi kendine ayar veren yazar) diye bkz vermek de esasında bir ayardır. tabi anlayana -ki herkes anlar.
yazılan tanımları, kendi fikrine uygun olmadığını görür görmez, ne için ve nasıl yazıldığına pek bakmaksızın seri eksi oy veren yazardır.
hayır, versin de, az da okusun yazılanları. ironiyi çıkarım yapabilsin tanımlardan.
bir örneği için
(bkz: serdar ortaç vs ahmet kaya)
(bkz: michael jackson vs ajdar anık)