ontolojik olarak amacını anatomik olarak gerçekleştiren feministtir. gençlik yıllarında bunu rahatlıkla yapabilirken, ilerleyen yaşlarda iyice büyüyen götüyle aynı performansı sergileyememektedir. çünkü gençlik yıllarında diğer feminist arkadaşları ile sürekli oturarak ve konuşarak büyüttüğü götü, yer çekimine yenik düşmüştür artık.
şu aletten aldıysa mümkündür.

http://www.makingthemoder...y_life/img/IM.0595_zl.jpg
(bkz: kızların erkekleri kıskanma nedenleri)
mutasyona uğramasını beklediğim kişidir.aksi halde baya zorlanacaktır yaradılıştan ötürü..
ideolojik olarak alaşağı etmeyi hedeflediği erkek iktidarına simgesel olarak da olsa yaklaşmış feministtir. yahut düz delidir, altına etmektedir.
kendisiyle çelişen hanım ablamızdır. eğer feministsen ne diye erkeklere özenirsin be kadın diye sorarlar sonra insana...

sormazlar mı?
sorarlar.
eğer ki yapabiliyorsa hayretler içinde kaldığımı belirttikten sonra tebriklerimi sunuyorum efendim..
sikime kadar yolu olan feministtir. nihayetinde varacağı yer yarak odası! pardon yatak odası demek istemiştim. lan bunlar dingil harbiden yaa!
feminizmi destekleyen bir adamdır.
amacına ulaşmış feministtir. feminist erkeğin cinsel iktidarının peşinde değil mi? al sana iktadar. bütün iktidar sovyetlere.
hijyen sebepleriyle ayakta tuvalet yapma aparatı almıştır. Espri yapmıyorum gerçekten var.
işi buraya götüren feminist artık bir sonraki aşama için de hazırdır.
(bkz: elizabeth)