bugün

ayakkabı ile ayak arasındaki bir anlaşmazlıktır. yara alan hep ayak olur. bi süre sonra beraber yaşamayı öğrenirler.
diğer ayagın da ayakkabıyı vurmasına sebep olmak suretiyle, kan davası başlatacak olan olaydır.
isterse dünya harikası bir ayakkabı olsun, size dünyanın en mutsuzu hissini tatıran olaydır. eve gidip ayakkabıyı çıkarmak öyle uzak bir hayaldir ki o an hiç gelmeyecek sanırsınız. işin garibi insan üzerinde tuhaf etkileri vardır. bir dahaki ayakkabı alınıncaya kadar sanki o acıyı yaşayan siz değilmişsiniz gibi unutursunuz. sonra gene kısır döngü..
ayakkabının arkasının veya yanlarının ayağı rahatsız etmesine, daha da ileride kanatmasına bile sebep olacak mevzuat.
başlık öyle bir açılmış ki sanırsın ayakkabı topuğuna sıktı.
yok, kesinlikle normal olmayan, insan doğasına aykırı bir mesele bu. şu doğada her şey bir düzen halinde, misler gibi bu düzende yaşayıp gidiyoruz. ancak ayakkabının insan doğasına uymadığını düşünüyorum. ayağı böylesine fütursuzca vurmasına anlam veremiyorum. bir terslik var, ama ne?
topuklu ayakkabıyı ayağa ilk giydiğinde markası ne olursa olsun vurur.
bilim adamlarının bu konu üzerinde çalışması gerekmektedir.
su toplar bazen yara yapar orayı. lanet edersiniz o ayakkabıyı giydiğinize. bir an evvel bir ayakkabıcıda kalıba koydurup genişletirsiniz.
bitmek, bilmeyen yoğun bir iş gününe denk geldiyse insanı mahveden harbiden bi kaç adım dahi atmayı zorlayan olaydır.
ayakkabıcının "giydikçe açılır" palavrasına inanıp, ayağına az da olsa küçük gelen ayakkabı ile bir saat kadar yürümüş kişinin başına gelen talihsiz olaydır. o an çektiğiniz acı yetmezmiş gibi, bir de ayağınızdaki yara; giydiğiniz her ayakkabıda yeniden canınızın yanmasına sebep olur.*
çok kötü acı verici bir durum su toplaması.
yaklaşık 6 saat önce ayağımdan çıkarmış olduğum ayakkabının bana yaptığı eziyetinin tanımıdır. halen geçmedi acısı.
ihanettir arkadan vurur hep..
Çok kötü bi şeydir.

Attığınız her adımda canınız çekilir.
baş agrısına kadar varır, bir kadınsanız ve uzun boyluysanız büyük ayaklara sahip olabilirsiniz ve iki numaraya kadar küçük ayakkabi giymek zorunda kalırsanız, başınıza gelebilecek olay.
birileri yeni ayakkabi almis anlasilan.
yeni ayakkabinin alisik olunmayan tarzda olmasi sonucu uc bes gun cekilmesi olagan acidir.
berbat bi şeydir.

şuan vurmuş durumda. yürütmedi beni, minibüsten inip minibüse binerek geldim eve. acısına katlan dur artık.
Topuklu ayakkabıların;yeni alınan ayakkabıların giyilmesi ardından yaşanan kaçınılmaz sondur. Heleki yeni alınan topuklu ayakkabıysa biran durup düşündürür insana ben kimin ahını aldım diye .
sizde ayakkabıyı vurun .
peçete konulduğunda sorun giderilebilir.
lanet durumdur. giydigine giyecegine pisman eder.
Son aldığım ayakkabıda bu sorunu yaşadım hemde tatilde ,döndüğümden beri de tam iyileşmedi.
harley'in botları, superga ve converse'lerin 1 numaralı görevi.
bu sıcaklarda eziyete girer. şişti ayaklar.
ilahi ikazdır. spor ayakkabıyı geç sandaletin dahi vurduğu ayak için artık ayakkabı almaktan vazgeç uyarsıdır. ancak takınılmaz o ayrı mesele.