bugün

dünyanın en rezil babasıdır.

ayı kurtaracak kadar parayı denkleştiremeyen, 2 lira kazanıcam diye milletin pis ayaklarını yalayan, simsiyah elleri, tanınmaz yüzü, ateistvari gözleri ile gönlümüzde ıyykk diye karşılanan bir babanın yürek burkan, alçak hikayesi.

hani artık bıktım desem yeridir. adama harçlığını ben veriyorum. o hala ayakkabı silip evine para getirdiğini sanıyor. hayır sildiğin zaman neden mutlu olursun ki? bir insan ayakkabı silince neden yüzü güler ki? kendisi; '' olleyyy bi tane daha sildim bir ekmek daha alabiliyorum'. başkası ise; ''ıyyykk. hahahahaha. tipe bak.'' diyor. senden utanıyorum lanet olası adam.

iyi yönleri de vardır tabi mesela her sabah ayakkabılarınız pasparlak bir haldedir. bal dök yala o derece. akşam eve geldiği zaman da hakkını verirsiniz. 2 lira.

edit: biliyorum beğendin. hoşuna gitti. o zaman sus ve artılamaya devam et.
Böyle bir evlata sahip olduğu için utanan babadır.
dağı taşı sikseydi daha şerefliydi.

bunlar hep amerikanın oyunları.
Ne biçim insanlar var be. Kesinlikle alnı öpülesi babadır.
adam şerefiyle çalışıyor ise sen kurban ol ona denilen babadır.
Böyle bir evladı olucağına bir ayakkabı daha fazla boyayıp Kondom alması gereken şerefli asil bir baba. En azından milletin cebini delmiyor karaktersiz insan. Alın teri ile para kazanmakta ayıplanır olmuş.
O babaya alçaldı diyen alçağı önlü arkalı silksinler .
estafurullah baba diyerek kaldirilir. kaldirmiyorsan adam degilsin, o adama da baba diyemezsin..
Ailenin gecimini ustlenen babadir. Candir.
Dilenmeyi devlet terbiyesi telakki etmiş zavallıların, anlayamayacağı babalık onuruna bir örnektir.

Baba, güçtür, yıkılmayan dağ, eğilmeyen çınardır!
ayakkabı silerek kazandığı parayı bir hayat kadınına basmış ve kondomu yırtılmış babadır.
bencil ve egoist evladına ne yazıkki hayatı öğretememiş onurlu ve şerefli babadır.
hayattan bıkmış bir evladın babasıdır.
Alçalmamıştır alnının akı ile çalışıyordur.
ayakkabı silmekle alçalınmaz.
Babam tam 35 yıl her sabah bot boyadı, alçalmak bir yana her daim tanıyan herkesin gözünde değeri arttı.
Elleri öpülesi babadır. Hakkıyla kazanıp evine bakar.
Hakkıyla kazanmadıktan sonra sana trilyonlar getirse daha mı iyi diye sorulması gerek.