bugün

yobazın önde gidenidir. hemde dönüşü olmayan bi yobazlık...

iki tane dünya savaşı çıkaran bi kıta nasıl medeni olabiliyor?...
medeniyeti seksden ibaret sanar, bütün semt ve sokakları gelişik sanar bunlar. onlara medeni diyen de kemalistlerden başkası değildir biliyonuz. hani şu soyunucam özgürüm olayı.
Çok ayıp ediyordur. Ortadoğu’da kafa kesen beyfendiler medenidir.
Ulan adamlarda insanlık mı var medeniyet olsun.
Vaktinde bunların "medeniyeti" defalarca Türk'ün önünde dize geldikten sonra diyorum ki, acaba bir kıymeti kalmış mıdır? Madem kıymetliydi, niye onları hezimetten kurtarmadı? Nitekim şu an bile hezimet olacak taraftadırlar.
iki yıl boyunca avrupada okumuş biri olarak diyorum ağalar dinleyin: onlarınki medeniyet değil mk bildiğin genişlik.

Herifin en yakın dostunun sevgilisi eskiden çaktığı karıydı.
Bu ne genişlik mına koyim.
Mide değil lan bunlardaki başka bir şey mk..
türkleri beğenmez bu kişiler.
batının ahlaksızlığını almış zihniyettir. medeni diyip asıl geçekleri örtüp ahlaksızlıkları gizleyecek tabi namussuz.
arapları medeni sanan mallardan daha iyi durumdur.
savaşları da siyasilere değil de halka bağladınız ya ne diyeyim.
tuvalet kültürünü, ülke yönetmesini(orhun anıtları), adaleti, kanunu, savaş taktiklerini(pek medeni olmasa da) bizim öğrettimiz medeniyetin bizden daha medeni olduğunu iddia edenin aklından şüphe ederim.

diyecemde diyemiyorum iştee. lanet günümüz türkiyesi için malesef ve malesef geçerli bir beyan. düşünceye saygı yok, hoşgörü yok, kültür yok, yobazlık hat safhada, üretim yok, hareket yok.ne var? kadını sex makinesi olarak görmek var. kadına şiddet var, öğretmene şiddet var, polise şiddet var, sporda şiddet var, taşkınlık yaratma var, tecavüz var, yakıp yıkma var, hırsızlık var ki balık baştan kokar zaten anlayan anladı, değerlere saygısızlık var.

iyi yönleri de var tabi. hatta bin basar avrupa insanına tabi. sıcakkanlılık, misafirperverlik, ahlak var, yardımseverlik var. ama toplumun bir kesimi iyi bir kesimi kötü. bu da bizi medeni yapmıyor ki anasını satayım. zihniyet bir yerde sıfır bir yerde zirve. işte eğitim, eğitim, eğitim! iş onda bitiyor. gençler, çocuklar şu lanet eğitime alıştırılabilinirse, şu lanet eğitim sistemi değişirse bir şeyler iyi gitmeye başlar. bu ülkeye milliyetçilik dersi zorunlu olarak 2.sınıftan beri verilmesi gerek abi. bu duyguyu aşılamamız lazım. japonya'dan örnek verirsek adamların çocukları ona göre yetişiyor. her yıl hiroşima ile nagasaki yi çocuklarının zihinlerine kazıyorlar. çocukları üretken gelişiyor. yatırımlarını geleceğe yapıyorlar. camilere değil!(din düşmanı ilan etmeyin de beni)

e bizim elimizin altında kapı gibi kurtuluş mücadelesi var, çanakkale var! aşıla bunu çocuğuna sen! dünyaya zor şartlarda meydan okuyup birlik beraberlikle galip gelmiş kaç tane devlet var dünyada? bu duyguyu yaşat! savaş çıkınca kaçan değil cepheye koşmaya hazır nesil hazırla!(örnek veriyorum yani) sonra vay gelişmiyoruz vay oraya giremiyoruz. he babam he bekle sen bok gelişiriz.

şu eğitimi gözden geçirecek bir parti ne zaman gelecek, çok merak ediyorum. bu sistemle ilgili bir vaad bile duymadım şimdiye kadar. sonumuz hayırlı olsun.
batıl zihniyettir zira islam'da batılla çökertilmeye çalışılmaktadır. lakin akıllı, bilinçli müslümanlar oldukça bu amaçlarını gerçekleştiremeyeceklerdir. misal bizim ateisler dinimize sallarken iddialar ortaya atarlar o attıkları iddiaların çoğu hristiyan misyonerlerin islam'a attıkları iftiralardır ama araştırmayan bunu salt ateistlerin tezi olarak algılar o turan dursun'un islam ile ilgili yazdığı din bu kitabı tamamen hristiyan bir papaz'ın yazdığı kitaptır kendisi sadece masal anlatmıştır daha ziyade kitabı süslemiştir.
Avrupa medeni degildir. Bilim,sanat,teknolojide;yasam standartlari,sehirlerin planlanmasi,duzenli olmasi ... gibi kriterler bakimindan oldukca ileride olduklari tartisilmaz. Fakat bu medeni olduklarini gostermez.
Hamasete gerek yok, açık ara medenidir. Bırakın insana, hayvanlara verdikleri değer bile, bunun en basit göstergesidir.
bok kokusunundan mutevellit parfum yapan bir millet.
solcu zihniyeti.
çok kötü fena bir zihniyettir.

afganistan, libya, suudi arabistan, türkiye dururken avrupa'ya medeni denir mi hiç? çok ayıp...
avrupa'nın birliğine girmek için bakanlık açmış ülkenin çomarlarının havlamasıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=lB3xjFnKIoQ
bunu unutan zihniyettir.
(bkz: 11 temmuz 1995)'i unutma, unutturma.
Ağır radyasyona maruz kalan beyin ile ağır propagandaya maruz kalan beyin arasında nüans farkı vardır. ikisi de sağlıklı düşünemez.
Beyler; Avrupa'nın değerleri yoktur, önde gelen çıkarları vardır.