bugün

Avrupa'nın kötülüklerini türk milletine göstermek için kendisini feda eden yiğitlerdir onlar. Gelin vatanınıza da bu hasret bitsin.

Böylelerini Tayyip Erdoğan'ın terör örgütü lideri Fetullah Gülen'i Türkiye'ye davet ettiği sözler ile davet ediyorum.
--spoiler--
Erdoğan, şöyle konuştu: "Dünyanın değişik 135 ülkesinden buraya gelmek, gurbet, hasrettir. Hasretin bedeli çok ağırdır, faturası çok ağırdır. Biz gurbette olup şu vatan topraklarının hasreti içinde olanları aramızda görmek istiyoruz. Gurbet aynı zamanda garipliktir. Zaten oradan anlamını yükleniyor. Onun için de biz garipliğe tahammül edemeyiz. Diyoruz ki bu sıla hasreti artık bitmelidir, bitsin istiyoruz. Şu anki tavrınızla hep birlikte bu hasretin bitmesini istediğinizi anlıyorum. Öyleyse bitsin bu hasret diyelim. Ve bu anlamlı gecede, kadim medeniyetin evlatları olarak, zengin bir kültürün diliyle, Türkçe'yle, bize ve dünyaya seslendiğiniz için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Gurbeti bir kenara, hasreti bir kenara bırakalım diyorum."
--spoiler--
Parası burada 20 ile çarpılıyor. Bunun için her haltı yer orada sonra yine söylenir.
Sabunu çıkarsa kesin alırım.
Sarı pipi seviyordur.
Gavurun parası da yaprağı da tatlı geliyor demek ki...

Bu gurbetçilerin alayı çöp.
içlerinden çok az sayıda adam çıkar.
Arkadaşlar bu arada Gurbetçiler bu memleketin evlatları değillerdir.
Döviz bozdururken türk parası karşılığında avronun, frangın değerinin çok yüksek olması hoşuna giden tipler bunlar.
--spoiler--
düşmanlara ve teröristlere bakanlık ve özerklik vaadi vermek, ittifak kurmak nedir? soruyorum.
--spoiler--

bu zihniyete göre demokrasidir. zihniyetini s.ktiklerim.
Türkleri sevmiyorlar. Evet.

Orada kurulu bir düzeni varsa niye bozsun?

Tro.
Ozaman önce Türkiye’de yaşayan - ve üstüne üstlük Türk devletine, polisine, öğretmenine silah çeken -
Türkiye düşmanlarını Temizleyin

Ve Türkiye düşmanı Avrupa’ya yağ çekmeyi, özenmeyi, Avrupacılık yapan ideolojileri kurutun da,

en büyük çelişkide siz bulunmayın güzel kardeşlerim.

Düşman devletinde şerefiyle ve kalleşlikten uzak yaşamak çelişkiyse,

Kalleş Düşmanlara ve teröristlere bakanlık ve özerklik vaadi vermek, ittifak kurmak nedir? Soruyorum.

Avrupacılık yapan ve düşman Avrupa’nın arkasında durduğu bütün siyasi oluşumlara, vakıflara siktiri çekin, üye olmayı geçtim, yakın!

Sonra biz de gurbetçiler olarak utanıp geri dönelim. Oldu mu?

"Konu kilit”.
Euro dostu gurbetçidir.
diğer başlıkta ayar yiyince başlık açmak.
Ya siz ne içiyorsunuz mk yav.

Hem düşman diyor hem de şikayetçi değiliz diyor.

Arkadaş bu nasıl çelişki mk.

Ben düşmanlık yapıyor diye şikayetçi olsam durmam memleketime gelirim. Bunlar hala laga luga yapıyor...

Düşmansa düşman mk. Hayatın yetmez bunları durdurmaya. Sen Ölüp gidecen bunlar düşman takılmaya devam edecek. Sanki umurlarındasın ya. Amma kafa ütüledin.

bunların memleketinde Yaşıyorsan kabul edeceksin düşmanlıklarını. Zoruna gidiyorsa gel memleketine. Bu kadar basit...

Sabahtan beri vıdı vıdı. Yeter daa.
Avrupa, Türk düşmanı olmaktan ziyade Türkiye düşmanıdır. Bunun sebebi gurbetçiler de değil, türkiye’li Türkler de değil. Bu ideolojik bir düşmanlıktır.

https://setav.org/assets/...upada-pkk-yapilanmasi.pdf
sebebini biraz da kendisinde araması gereken gurbetçidir.
Şikayetçi olmayan gurbetçilerdir. Avrupa, Türkiye’nin en başta gelen düşmanıdır.

Bunu bilmeyen mi var? Avrupa’dan mı şikayetçiyiz? Lan Avrupa zaten düşman. Düşmandan mı şikayetçi olacağız. Yoo.

Asıl şikayetimiz,
bunu bile bile görmezden gelinmeye çalışılması olabilir. O ayrı. Evet.
burda parayı harcamak tatlı tabi.
Trajikomik tiptir.

Şikayetçi isen ülkene gel mk.

Gel burada milliyetçilik yap.

Düşmanının memleketinde ne işin var mk!!.

Batı bize düşman rerörerörerö. Yersen..