bilgisayarın body guardıdır. bir nevi çomarı da denilebilir. işinizi biliyorsanız internetten key' ini bulup bedava da kullanabilirsiniz. rus yapımı kaspersky de tercih edilebilinir; adı üstünde azıcık "kas"ar o başka.
bir halta yaramayan beleş antivirüstür.

eset 32 rulaz.
virüstür. net...
buna antivirüs diyenler de beyinsizdir abi.
lan sen nasıl bir antivirüssün de kendini başka programların yanında gizlice getirip kuruyorsun. bilgisayarımı sikinin doğrultusunda tarıyorsun falan.
hayır bi sikimi bulduğu falan yok. browserlarıma toolbarını ekliyor. arama motorumu değiştirip kendi şeysini koyuyor. sonra noldu, beni korudu. yok yaa.
ulan bildiğin spam amk. gom player kuruyorsun, yanında geliyor. bildiğin tiksindim artık en sevdiğim medya oynatıcım gom playerdan.
mesaj kutumu " gelişmiş kurulum yaparsan istersen avg yi kurmayabilirsin" demek için renklendirecek olanlar hiç zahmet etmesin. o kadar bilgisayar cahili değilim. az çok anlıyoruz bu işlerden.
gom player da install avg kutucuğunun işaretini kaldırıyorum, next diyorum halen yükleme çubuğunun üstünde installing avg yazısı çıkıyor. bi bakmışsın yine kurmuş kendisini orospu çocuğu.
arkadaşım istemiyorum seni. açık ve net. istemiyorum. beni koruma. ben virüsümle, spamımla, malwaremle, kurtçuklarımla mutluyum.
bugüne kadar en kral virüsleri hiç bir antivirüs görememiş, hepsi mal gibi işlemci tüketip bi sike yaramamış, hepsinden kendi çaba ve yöntemlerimle kurtulmuşum, siktiriboktan avg mi koruyacak lan beni.
sırf bi faydasını görmediğimden antivirüs kullanmıyorum lan ben yıllardır. gelip yerleşiyor bilgisayarıma şerefsiz.
bu namussuz yüzünden gom playerdan vazgeçicem amk. herif bildiğin update ederken bile getirip kuruyor bunu lan.

he tekrar; buna antivirüs veya güvenlik yazılımı veya iyi bişey diyenlerin ya beyni yok ya da bilgisayara dair bi sik bilmiyorlar. kendini zorla kurduran programa virüs derim abi ben. başta bozuk zaten niyeti.