bugün

öncelikle:

(bkz: ben bunu bugün gördüm)

akabinde:

uzun zaman görüşülmeyen bir orta okul arkadaşı facebook' ta bulunmuş akabinde meraba taraba muhabbetinin ardından msn messenger adresleri istenmiş, muhabbete oradan devam edlmiştir. bir süre sonra arkadaşın avatarı görünür hale gelmiştir -ki mayolu bir kız resmidir.

uzun zaman görüşülmemiş arkadaşa şakayla karışık onu kırmayacak şekilde "abazan mısın olum ne bu avatar böyle ahaha allah iyiliğini versin hınzır?" diye sorulmuştur.

başlıkta bahsedilen dumur edici durum tam da burada başlamıştır işte. arkadaşın verdiği cevap insanı şok eden türdendir.

" yok yha o benim kız arkadaşım kendisi istiyo bu resmi koymamı."

bu cevabın ardından "tamam hacı öyleyse ben kaçayım. ocakta yemeğim var." diyip dumur bir vaziyette uzaklaşılmıştır.

sanırım alakalı olacak birşey de şurada bulunuyor:

(bkz: braun silk epil reklamindaki gavat bey)
iş oldugu, herhalinden belli sevgili.
başka kadınlara ve potansiyel aşıklara nispet yapılmasını isteyen sevgilidir. kurnaz kadındır. "uzak durun erkeğimden, ben taş gibiyim, erkeğimi uçururum" mesajı vermek istemektedir. bir yandan da erkeğin erkek arkadaşlarına selam çakmakta, "bakın yengeniz bir taşşş, aklınızın bi köşesinde bulunsun. yarın öbür gün bundan ayrılırsam msnim şubu" demektedir. akıllıdır vesselam. evet bence de çok kötü biridir fakat kurnazdır.